Baidu Změní Býčí na Růst Peněženka Služba

 
Akcie Čínské internetové služby společnosti Baidu (NASDAQ:BIDU), hit vysoký $217.97 v listopadu 2015, předtím, než se dotknete minimum $139.61 v únoru 2016. Společnost je nižší pokyny pro aktuální čtvrtletí, vzhledem k tomu, že hospodářské zpomalení v Číně, a to je zásadní důvod pro pokles ceny akcií.

Pro čtvrté čtvrtletí fiskálního roku 2015, Baidu příjmy se zvýšily o 33% na y-o-y na základě RMB 18.69 $ (nebo $2,88 miliardy). Na Zacks Konsensus odhad byl $2.731 miliard. Během fiskálního roku 2015, Baidu zaznamenal tržby ve výši 10,3 miliard, a to až 35% z předchozího roku příslušné období.

Prodej on-line cestovní podnikání Qunar Cayman Islands Ltd. není zahrnuta v prvním čtvrtletí predikce příjmů. Včetně zisky z postoupení dohodu, ve čtvrtém čtvrtletí zisk připadající na Baidu je Juanů 24.71 miliard Juanů nebo 70.92 za REKLAMY. Kromě zisků realizovaných v Qunar jednat, společnost vydělala 7.61 Jüanů za Americký Depozitních Akcií (ADS).

Pro první čtvrtletí fiskálního roku 2016, Baidu očekává příjmy mezi RMB 15.41 $ (2,37 miliardy dolarů) a RMB 15.97 eur (2,46 miliardy dolarů). Prognóza představuje růst o 21.1% na 25,5% v porovnání s minulým rokem stejné období.

Během čtvrtého čtvrtletí, mobilní přispěl 56% z celkových příjmů, a to až z 50% ve třetím čtvrtletí. Mobilní vyhledávání uživatelů zvýšil o 21%, stejně. Vrcholem čtvrtletní výsledkem je zvýšení mobilní peněženku uživatele platebních služeb o 183% na 53 milionů. Alibaba Alipay je hlavní konkurent Baidu Peněženku.

Společnost investuje do R&D k vývoji self-hnací vozy. Baidu také uvedla, že požádala o bankovní licenci ve spolupráci s Číny Citic Banky a on-line licenci pro pojištění ve spolupráci s Allianz a Hillhouse Capital.

Společnost také oznámila svůj záměr investovat RMB 20 miliard eur (3,2 miliardy dolarů) během příštích tří let, aby posílila své O2O (online na offline) služby. Baidu získal Nuomi, což je webová stránka, poskytující služby O2O, za 160 milionů v roce 2014. Společnost má finanční rezervy RMB 50 miliard. Baidu se domnívá, že jeho dominance ve vyhledávání na internetu segment v Číně se bude překládat do vyšší příjmy prostřednictvím O2O služby. O2O modelu plány na přímé uživatele internetu atraktivní offline služby (fyzické nakupování, zdravotní péče a dodávky potravin) a vytvářet obchodní provize.

Baidu čelí malá konkurence od Google, který je schopen dělat nájezdy v Číně. Aktuální podíl na trhu Baidu je 80% v Číně, zatímco Google je 12%. Tam je malá změna, aby tato statistika se v posledních pěti letech. Vzhledem k omezení ze strany Čínské vlády, Google se očekává, nakloňte rovnováhu ve svůj prospěch v dohledné době. Dopředu poměr cena k zisku je Baidu je jen 17.7.

Tedy, v zásadě, cena poklesy by měla být využita jako příležitost k mít dlouhou pozici.

Technicky, jak je znázorněno na obrázku níže, akcie má hlavní podporu na 165 úrovní. Hlavní odpor existuje na 207. RSI je nad 50-úrovni a směrem nahoru, což naznačuje další růst ceny akcie Baidu.

Proto, binární možnosti obchodník by měl nákup call opce, smlouva s Březnem konce platnosti. Doporučené realizační cenu call opce smlouva je $190.

Nejnovější články: