UBS Signály Obrácení na Atraktivní Ocenění

 
Minulý měsíc, Švýcarsko je největší věřitel UBS AG (NYSE: UBS) byl bít titulky pro špatné důvody. V první polovině Května, akcie prudce klesly po GIC Soukromé, Singapur-založené Svrchovaného Majetku Fondu, zdobené jeho podíl v bance, a zároveň vyjadřuje zklamání nad zásadní změnu ve strategii UBS. V druhé polovině Května proslulý vůdce v wealth management vzal kontrolní podíl v Consenso Investimentos, soukromě provozovat Brazilské správy majetku společnosti. Zklamaný investoři prodávají akcie. Který tlačil cenu akcií na minimum o $15.80, od vysoce $17.69 na začátku Května. Nicméně, silné čtvrtletní výsledky a obdivuhodná strategie je podrobně uvedeno níže ukazuje, že akciové by se odrazí zpět brzy.

Fiskální 2017 první čtvrtletí čistý úrokový výnos poklesl nepatrně na CHF1.696 miliard, z CHF1.712 miliard eur ve stejném období loňského roku. Nicméně, 42% y-o-y zvýšení výnosů z obchodování je povoleno UBS post 1Q17 provozní zisk CHF7.532 miliard, a to až z CHF6.833 miliard eur v období minulého roku. Čistý zisk z obchodování vzrostl na CHF1.44 miliard v posledních čtvrtletí, od CHF1.013 milionů eur v předchozím podobné období.

Ve čtvrtletí končícím v Březnu 2017, čistý zisk se zvýšil o 79% na CHF1.27 miliard, z CHF707 milionů dolarů ve stejném období roku 2016. V průměru, Wall Street analytici UBS očekává, že se po zisku z CHF919 milionů.

Na konci 1. čtvrtletí 2017, poměr kmenového kapitálu tier 1 banky byla 14.2%. Pákový poměr byl 3.55%. Schopnost absorbovat ztráty banka byla CHF74 miliard. Poměry naznačují silné finanční zdraví banky.

GIC Soukromé vyložen 93 milionů akcií v Květnu. Že vysídlených instituce z pozice nejvyšší investor v UBS. Nicméně, VPP i nadále držet pořádný kus UBS podíly, a je v současné době čtvrtým největším investorem ve Švýcarské bance. To znamená, že GIC snížila celková expozice, ale není odepsány akcie zcela.

Stejně tak investice do Consenso umožnil wealth management segment UBS mít stopy v latinské Americe. Bylo by prospěšné v dlouhodobém horizontu. Tak, na základě zvýšení 1Q17 zisk, silný poměr kmenového kapitálu tier 1, a úsilí o rozšíření svých operací v latinské Americe, jsme předpovědět uptrend na akciovém UBS.

Technicky vzato, akciový porušil sestupném trendu. Navíc, stochastický oscilátor je z medvědí zóně. Tak, vzestup cen akcií je velmi mnoho možností.

Aby seno dokud slunce svítí, my si přejí investovat v call opce, kdy akcie UBS obchody v blízkosti 16 dolarů do akciového trhu. Pro lepší šance na dokončení v peníze, bychom si vybrat smlouvu, která je platná pro asi sedm obchodních dnů od doby investice.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: