Obchodování na Vzestupnou Automobilový Gigant Ford

 
Automobilový gigant Ford (NYSE:F) je jeden z světa je nejlépe známý, uznávaný, a ocenil značek. To by mělo přijít jako žádné překvapení, že v posledních pěti letech jeho cena akcií ukazuje rozsah: To ukazuje stabilitu v nestabilním světě, jako je ten, ve kterém dnes žijeme.

Ford operace jsou výhodné ve všech regionech s výjimkou Jižní Ameriky a Evropy. Věci jsou však chtějí zlepšit v těchto oblastech, a Ford je uvedení kroky vpřed v těchto regionech ziskový stejně. Začínají s "One Ford" program, který je navržen tak, aby přizpůsobit návrhy a potřeby na místní trhy.

I přes Asii, být silný a ziskový region pro Ford, poslední Juanů devalvace bude dělat to více obtížné mít stejné výsledky v blízké a střednědobé budoucnosti. Je to proto, že 24% Ford prodej z Číny, a zákazníci budou stále obtížnější koupit auto pro osobní nebo obchodní použití jako místní měny je stojí méně.

Existují však některé výhody v současném trhu. Olej je výrazně pod $50 úroveň, a to by mělo zvýšit chuť k jídlu pro velké nákladní automobily ve Spojených Státech jako řízení auta je stále levnější o den. Soudě podle zdrojů, které jsou dodávány na trh, bych řekl, že nízké ceny ropy jsou zde k pobytu jako ropných břidlic, stejně jako zlepšení ve frakovací technologie je jen začátek a další vývoj v těchto odvětvích se očekává.

Pokud dáte Íránské jednat i sem, a skutečnost, že Írán je již čerpání na rekordní úrovně, pak budete mít ještě jeden argument, který podporuje výše uvedené tvrzení.

Navíc, nedávné oznámení pro výstavbu nového závodu v Nigérii, v Africe je největší ekonomikou, klade Ford v centru jednoho z nejslibnějších trhů na světě: do Afriky.

Aktuální $14.60/share area nabízí příjemné příležitost pro call opce z technického hlediska. Alespoň v tom smyslu, že posledních pár let viděl trhu tvoří vzestupnou smluvní trojúhelník. Jakmile se to zlomí b-d trend line, měří tah nebo tah bodů, může jít celou cestu k hodnotám mezi 21$/akcii a 24$/akcii.

B-d trendu by měly být považovány za rozbité, když trh dosáhne $15.60/akcii, a to je zarážející cena doporučená pro Binární Možnosti obchodníků. Jak na datum vypršení platnosti; to závisí na okamžik zarážející je dosaženo ceny: pokud je dosaženo v první polovině měsíce, jít s koncem měsíce datum vypršení platnosti, a pokud je dosaženo ve druhé polovině měsíce, a pak čekat na konci tohoto měsíce, než se zapojit do hovoru možnost s konci měsíce expirace.

Nejnovější články: