Lite Mince se Otočí Vzestupnou na Úspěšné Atomové Swap Test

 
V naší listopad 16 zprávy, jsme měli počasí rally v Lite mince z úrovně 60 dolarů, v návaznosti na jeho zařazení v Jiho-korejské exchange Bithumb. Dále jsme měli předpověděl LTCUSD pár rozporu úrovni 72 dolarů za týden. Dvojice hit vysoký $72.15 na pondělí a je v současné době obchodování na $70.50 úrovně. Očekáváme, že růstový trend bude pokračovat i v krátkodobém horizontu, z důvodů uvedených níže.

Minulý týden, na vůbec první atomovou swap (výměnu jednoho crypto měny na jinou bez nutnosti výměny nebo jiné centralizované strany) mezi Bitcoin a Litecoin byla úspěšně dokončena. Ještě důležitější je, že byla dokončena z řetězce, což znamená, že není tam žádná stopa transakce v bloku řetězce sítě.

Lightning Labs, přes jeho off řetězce sítě, provedla převod. Blesk Sítě mohou teoreticky provádět miliardy operací okamžitě prostřednictvím aplikace smart smluv. Kód byl navržen Blesk Labs. To je průlom vývoj v oblasti crypto měně.

Pomocí systému, uživatelé budou moci vyměňovat crypto měn, aniž by museli čekat na kladkostroj potvrzení. Transakční poplatky nižší, a výměna může být provedena při neuvěřitelně vysokých rychlostech. Soukromí je zaručena, protože transakce jsou naprosto anonymní.

Provádění SegWit (rozdělené svědek) usnadnit takové transakce. Litecoin byl první měně realizovat SegWit, před Bitcoin. Tak, to je nyní používán pro testování nových technologií. Kód pro Blesk Síť byla původně napsána pro Bitcoin.

Podle Charlie Lee, vývojář Lite mince, den nemusí být daleko, když obchodníci budou obchodovat prostřednictvím atomové swapy místo centralizovaných burzách. Úspěšný test je nyní zvýšená poptávka pro Lite mince. Můžeme tedy očekávat, že crypto měna zůstat optimistický v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf ukazuje LTCUSD pár se nyní obchoduje poblíž hlavní rezistence na úrovni 72. Money flow index je rostoucí, zatímco dvojice je na pokraji rozbití nad vzestupně triangle vzor.

S cílem získat od předpokládaného trendu, těšíme se na možnost získání opce smlouvy od renomovaných binární broker. Dívali jsme se na uzavření smlouvy, která zůstává platná po dobu jednoho týdne. Další investice bude při LTCUSD pár obchoduje poblíž 72 dolarů v kryptografických měny na trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: