Libra Zůstává Býčí Na Silné IHS Mfg. PMI Dat

 
Minulý týden, Nový Zéland Dolar se obchoduje v defenzivě vůči měnám rozvinutých zemí, po barvení nových Politických Cílů Dohody mezi Ministrem Financí Grant Robertson a příchozí RBNZ guvernér Adrian Orr. Dohoda vyžaduje, aby politika centrální banky podpořit maximální úrovni udržitelné zaměstnanosti spolu s stabilní inflace na nebo poblíž cílové úrovně. Zařazení zaměstnanost cíl centrální banky mandát otočil kiwi dolar slabý. Nicméně, Libra byl schopen získat půdu proti Kiwi dolar. Dovolená zkrácena-týden a měsíc-end konverze (libry na euro) podle Bundesbank (německá centrální banka) za příspěvek do Evropského rozpočtu stále libra pod tlakem. Nicméně, v týdnu před námi, očekáváme, že libra na shromáždění proti Kiwi dolar v důsledku skutečnosti uvedené pod ním.

V Nový Zéland, pro čtvrtý čas, globální ceny mléka klesly v aukci provedli v úterý. Pokles byl způsoben především očekávání obrat po dodávky se snížily v důsledku neobvykle suché počasí na konci loňského roku. Fonterra Co-operative Group Ltd, největší mlékárenské společnosti na Novém Zélandu, uvedla 2% pokles výstupní hlasitost v únoru, ve srovnání s 5% poklesu v předchozím měsíci. Global Dairy Trade Price Index klesl o 0,6%. Průměrné mléčné prodejní cena byla $3,477 za tunu. Při předchozí aukci, index klesl o 1,2%. Nový Zéland vyváží téměř 95% své mléčné produkce. Proto pokles světové ceny mléka a mléčných výrobků bude mít negativní dopad na kiwi dolar.

Komoditní měny jako AUD, CAD a NZD, mají některé jedinečné vlastnosti, které z nich slabý, když volatilita trhu se zvyšuje a náklady na půjčky jít nahoru vzhledem k rostoucí úrokové sazby. V současné době se úrokové sazby v USA jsou vyšší, než v Austrálii poprvé v deseti letech, a to se rovná na Novém Zélandu. Proto investoři nemají žádnou výhodu v parkování svých finančních prostředků v těchto zemích. To je také obrací kiwi dolar slabý.

Nejnovější IHS Markit výrobní průzkum ukázal, že ve velké BRITÁNII průmysl fungoval dobře i přes chladné počasí. Výrobní PMI vzrostl na 55.1 v Březnu z 55 v předchozím měsíci. Analytici očekávali PMI klesá na 54.80 v důsledku těžkého sněhu.

Další důležitý bod k poznámce je, že Libra obecně zůstává silná v dubnu v důsledku velkého přílivu remitencí nadnárodních společností. Za posledních 14 let, libra získala vůči dolaru a dalších měn v dubnu. Podle Kamal Sharma, měnový stratég Bank of America Merrill Lynch, tento trend bude pokračovat i v roce 2018, stejně. Argument je založen na skutečnosti, že trh je optimistický o smírné Brexit jednat brzy. Kromě toho, britská ekonomika fungovala lépe, než se očekávalo v průběhu posledních 18 měsíců. Průměrný hodinový výdělek zůstávají silné, a tam je rostoucí očekávání, že mzdy ve veřejném sektoru čepice budou odstraněny v příštích měsících. Na trhu se také očekává zpřísnění měnové politiky v roce 2018. Fakta uvedeno výše pro krátkodobé rally v GBPNZD pár.

Technicky vzato, GBPNZD pár se pohybuje podél vzestupného kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho, měna kříž má silnou podporu v 1.9190. Proto očekáváme GBPNZD pár posunout dále.

Těžit z aktuální rally, můžeme vytvořit dlouhé pozice v GBPNZD dvojice blízkosti 1.9260. Jako disciplinovaný obchodník, určitě bychom umístit stop loss níže 1.9140. Současně bychom také umístit prodejní příkaz blízkosti 1.9480 rezervovat zisky.

Můžeme také koupit call option, který je platný po dobu sedmi dnů obchodování. Opční smlouvy, které nabízí binární broker může být považována za pouze tehdy, pokud měnový pár obchoduje v blízkosti 1.9260 v Forex trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: