FOMC Oznámí Ukončení Kvantitativního Uvolňování

Účastníci trhu by měli připravit na to, co je asi bude nejdůležitější obchodní týden pro zbytek roku 2014, ne-li nejdůležitějším z celého roku.

To je způsobeno do značné míry na FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) prohlášení a rozhodnutí úrokových sazeb bude oznámeno ve středu po Londýnské obchodní seance končí a brzy do North American zasedání. I když nikdo očekává, že Fed skutečně zvýší úrokové sazby, setkání je důležité, protože FOMC se chystá oznámit konec kvantitativního uvolňování program, který byl spuštěn ve Spojených Státech po mnoho let.

Normálně by to nemělo dopad trhy moc, jak tam jsou jen $15billion nákupy aktiv provádí na měsíční bázi, a Fed bude tento kužel od středy. Problém je, co na konci se zužující znamená a co to signalizuje na finančním trhu.

Federální Rezerva byla dlouho vnímána jako nejvíce aktivní a významné centrální banky na světě. Jsou akce, co se musí udělat, a ostatní centrální banky mají tendenci následovat. To je jen normální, vzhledem k světové rezervní měny status amerického dolaru. Věříme však, že akce, že jiné centrální banky budou tentokrát jiné.

Ve Spojeném Království, by mnozí očekávají, že BOE (Bank of England) k odpočinku Asset Purchase Facility program poté, co Fed ukončí kvantitativní uvolňování. To není tak snadné. Viděli jsme, jak křehká ekonomika je v poslední době, a inflace se chystá na stinné stránky a není cílem centrální banky. My jsme ani zmínil Eurozóny nebo Japonské ekonomiky, kde tam je prostě žádný prostor pro růst, a to zejména ne na rychlost, americká ekonomika roste.

Jako důsledek lze očekávat, že americký dolar ukázat své svaly proti skoro žádné jiné měny, zejména proti CAD a EUR.

Podívejte se na jakékoliv umístění stopy na trhu, může dát až ve středu, tak, že by směr k obchodování měn na zbytek roku 2014 a dále.

Můžete obchodovat měnové páry s naší seznam schválených Forex a Binární Možnosti makléři.

Nejnovější články: