Libra Signály Uptrend na zvýšení Výrobní Činnost

 
Britská ekonomika publikováno 30-měsíční maximum výrobní PMI čtení 56.1 v prosinci. Nicméně, Brexit související obavy zastínily pozitivní ekonomická data a tlačil Libru nižší proti většina z deseti největších obchodovaných měn včetně Švýcarského Franku. Pokles byl také zhoršuje britský Premiér mluví o těžké Brexit. Nakonec, minulý týden, GBPCHF pár klesl od vysoce 1.2659 na minimum 1.2258. Nicméně, vzhledem k důvody uvedené pod očekáváme obrat v páru GBPCHF.

Minulou středu, britská Národní statistický úřad oznámil, 1,3% růstu ve výrobní aktivity v listopadu 2016. S o 11,4% nárůst, farmaceutický sektor přispěl na většinu zisků. Analytici očekávali pouhých 0.6% růst v oblasti výrobní činnosti. V říjnu 2016, výrobní činnost klesla směrem dolů revidované 1%. Data nabízejí další šance pro optimisty odmítnout tvrzení ekonomů, kteří předpovídali, že hospodářství země propad po hlasování opustit Evropskou Unii.

To může být na paměti, že dva dny před vyhlášením UK výrobní činnost, Halifax Bank of Scotland oznámila 6,5% y-o-y zvýšení cen bydlení v období tří měsíců do prosince. Podobně, ceny bydlení byly o 2,5% vyšší než v předchozím čtvrtletí. Předstihový ukazatel odráží silná stavební činnost v BRITÁNII. Dříve v měsíci, IHS Markit hlásil stavební PMI z 54.2 a výrobní PMI 56,1. Oba tyto údaje trumfl očekávání analytiků.

Naopak, poptávka po Švýcarském Franku jako bezpečné útočiště měny se očekává pokles jako Dolar sílí. Navíc, Švýcarská Národní Banka (SNB) se domníval, několikrát v minulosti, že Frank je relativně nadhodnocená. Švýcarští vývozci mají tvrdý čas kvůli silnému Franku a SNB i nadále používat několik taktiky, včetně záporných úrokových sazeb a intervencí na trhu, aby se zasadila měny nižší. Tedy, v zásadě, krátkodobé býčí zvrat lze očekávat, že v páru GBPCHF.

Cena graf ukazuje existenci podpora pro cross na 1.2160. Vzestupné indikátor MACD také odráží zvýšení hybnosti. Tak, krátkodobý býčí zvrat lze očekávat, že v měnovém páru.

Forex obchodník může jít dlouho v páru GBPCHF blízkosti 1.2160 získat z pravděpodobného trendu. Příkaz stop loss může být umístěn níže 1.2020 omezit ztráty z neočekávané cenové pohyby. Dlouhé pozice může být zředěn v blízkosti 1.2380.

Binární obchodník může použít volání možnost generovat výnosy až o 72% v krátkodobém horizontu, na základě předpokládané uptrend z páru GBPCHF. Opce nebo její ekvivalent, lze zakoupit prostřednictvím binární broker webové stránky tak dlouho, dokud se pár obchoduje níže 1.2160. Obchodník by si měl vybrat datum kolem Jana 24. jako datum vypršení platnosti.

Nejnovější články: