Nadměrné je Dceřiná společnost Koupí Podíl V GrainChain

 

Kryptoměna trhu je i nadále rozsah-vázané, s medvědí směr. Bitcoin (BTC) je stále bojuje, aby přes $4,000 úrovni. To udržuje hlavní altcoins v sérii porážek. V posledních 24 hodin, Ethereum (ETH), Ripple (XRP), EOS, TRON, IOTA, Stellar (XLM) a Monero (XMR) ztratili mezi 0,5% a 2%. Nicméně, tam je možnost prudký zvrat z těchto úrovní, jak zprávy se ukázalo, že velké peníze jsou hráči neustále zvyšuje jejich hospodářství s využitím nižší ceny.

Podle Diar, ve stupních Šedi Bitcoin Investment Trust (VOP) v současné době drží více než 200.000 BTC jménem svých institucionálních investorů klienty. Postava představuje 1% 17,4 milionů BTC v současné době v oběhu. Kromě toho, že drží je ve stupních Šedi nejvyšší institucionální úrovni BTC investora.

Zejména velcí investoři, nebo velryby,' byly tiše hromadí Ethereum stejně. Bonitní investoři koupili více Éter v roce 2018, než jakýkoli jiný rok v historii cryptos. Tito velcí investoři nyní drží 20 milionů ETH nebo zhruba 20% z celkového počtu ETH v oběhu.

 

Vládní iniciativy na úrovni

 

Spojené Arabské Emiráty free zone

Free zone pro finanční činnost v rámci Spojených Arabských Emirátů (SAE) capital dokončila první fázi svého blockchain-založené poznej Svého Zákazníka (KYC) projektu. Abu Dhabi Globální Trh (ADGM) regulační orgán, Úřad pro regulaci Finančních Služeb (FSRA) a "Velké čtyřky" auditorské společnosti KPMG, zveřejnila hodnotící zprávy podniku je "úspěšný" první fázi poskytovat důležité takeaways pro členy finančního sektoru.

Hodnotící zpráva uvádí, že blockchain-based systém byl schopen "radikálně zjednodušit" na KYC proces s jeho "neměnné audit trail, bezproblémové a bezpečné sdílení dat" schopnosti. Systém by mohl také usnadnit individuální klienty, aby o tom, jak se jejich osobní informace budou sdíleny v souladu s ochranou údajů (obecného nařízení o ochraně údajů) zákon.

Signet

Oddělení Finančních Služeb v New Yorku (NYDFS) schválila Podpis Banky blockchain-založené digitální platforma, označované jako Pečetní. Informace byla zveřejněna Maria Vullo, dozorce NYDFS. Autorizovaný systém údajně využívá blockchain technologie umožňující banky klienty "transfer 'Záložky', aby se platby bez poplatků za transakce, kdykoliv v den, rok-round."

Blockchain-založené Pečetní platforma usnadňuje fondů ", které mají být převedeny v reálném čase mezi dvěma obchodními klienty, Podpisu Bank, což eliminuje jakékoliv závislosti na třetí strany." Zejména, Pečetní prošel "komplexní a důkladný přezkum" , a potvrdit, že s "významný regulační podmínky."

 

Iniciativy soukromého sektoru

 

Medici Ventures

Overstock.com's blockchain podnik ruku Medici Ventures investovala 2,5 milionů dolarů v GrainChain, zemědělské blockchain projektu. Investiční dává 10% podíl v projektu Medici Ventures. Akvizice se předpokládá povolit GrainChain rozšířit svůj podíl na trhu ve Střední a Jižní Americe.

GrainChain, založena v roce 2003, vytvořil blockchain-based systém, který usnadňuje dodavatelského řetězce strany, aby sledovat sklizeň distribuční proces. Tato platforma umožňuje výrobci, prodejci a kupující nastavit inteligentní smluv k zajištění finančních prostředků v průběhu celého procesu obilí distribuce.

GrainChain tvrdí, že jejich systém nabízí platformu, která umožňuje malým a středním zemědělcům provozovat jejich podnikání mimo jejich bezprostřední kruhu a vyhnout zprostředkovatelé.

Itaú Unibanco

Itaú Unibanco, největší soukromé banky v Brazílii spolupracoval s britskou banku Standard Chartered, vytvořit blockchain platformu pro malé úvěry. Mezinárodní bankovní služby jsou poskytovány jak latinsko-Americké bankovní skupiny a Standard Chartered Bank. Obě tyto finanční instituce úspěšně dokončili proof of concept (PoC) pro výše uvedené platformy založené na Corda Připojit, vyvinutý blockchain spuštění R3 se sídlem v New Yorku. Navíc, Itaú a Standard Chartered, ve spolupráci s americký bankovní gigant Wells Fargo, vydala 100 milionů dolarů k hodnocení výkonnosti platformy.

Auchan

Francouzské nadnárodní maloobchodní gigant Auchan plánuje zavést blockchain řešení TE-JÍDLO v pěti dalších zemích. Blockchain řešení, které zvyšuje transparentnost historii produktu, byl zpočátku nasazen v Auchan je Vietnam větev. Po úspěšném 18-měsíční test, TE-JÍDLO je blockchain nástroj ve Vietnamu, Auchan, která působí v 17 zemích, má v úmyslu zavést zpětnou vysledovatelnost produktu řešení v Itálii, Portugalsku, Španělsku, Francii a Senegalu.

Blockchain-poháněl maloobchodní monitorovací systém sleduje vybrané kategorie produktů z farmy na stůl a zaznamenává údaje o jakosti potravin a související logistiky. Auchan spotřebitelé mohou zkontrolovat historii produkty prostřednictvím svých smartphonů skenování QR kódy z výrobků, a přístup k faktické údaje zaznamenané na potravním řetězci.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: