Libra Signály Sestupný trend na BoE Měkké Úvěry Dat

 
Vyšší inflace spolu s Theresa May je inspirující projev v britském Parlamentu zajištěna rally v Útulku za poslední dva týdny. Libra byla také posílena dočasnou slabost v Dolar, vyvolané nedostatkem likvidity v průběhu prázdnin a Trump komentář o síle amerického dolaru. Tam byly žádné neočekávané události, která způsobila příliš mnoho nejistoty v posledních dvou týdnech. Tento aided slabost Jenu, který je považován za bezpečné útočiště měny. Kombinace událostí vedl pár GBPJPY na vysoké nebo 144.76 na minulý pátek. Nicméně, zisk rezervační přinesl na kříži, aby o 141.50 včera. Očekáváme, že pár bude dále klesat, a to na základě vývoje popsány níže.

Včera, půjčování údajů poskytnutých Bank of England uvedla, že nabídka úvěrů v BRITÁNII zvýšil £1,039 miliardy v prosinci. Nicméně, to bylo hluboko pod £1,7 miliardy očekávali analytici. Pesimisté tvrdí, že pokles poptávky po úvěrech naznačuje únavu z Britských spotřebitelů, kteří drží ekonomiku ve vzpřímené poloze až do teď. Tento argument je také odůvodněno měkké maloobchodní výdaje v prosinci. I když je to docela předčasné potvrzují zpomalení ekonomiky velké BRITÁNIE, stále, to může být zřejmé, že investoři by zůstat obezřetní před přidáním dlouhé pozice do Útulku.

Analytici v TD Securities také věří, že existuje zanedbatelná pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb nebo snížení UK benchmarkové sazby. Tvrzení vyplývá ze skutečnosti, že rostoucí inflace kompenzuje méně holubičí měnové politice vlády.

Včera, během zasedání měnové politiky, Japonská centrální Banka nechala úrokové sazby beze změny na -0.10%. BoJ, nicméně, za předpokladu, optimistický pohled na ekonomiku. Dále centrální banka uvedla, že očekává, že malý růst spotřebitelských cen. Důležitější je, že BoJ oznámila, že nemá žádný cílový kurz Jenu. Zpráva se očekává, že pomůže jen v získává půdu pod nohama vůči Libře v nadcházejících dnech.

Cena graf odhaluje, že pár GBPJPY se nepodařilo přes odpor na 144.20. Kromě toho, prodejní tlak zajištěno, že úroveň 142.05 byl zlomený stejně. Měnový pár se nyní očekává další pokles a otestovat další menší podporu na 139.50. Tento argument je také odůvodněno pokles stochastický oscilátor.

Takže, Forex obchodník může jít krátký na pár GBPJPY u 142.50 těžit z očekávaného sestupného trendu. Snížit ztráty z neočekávaných zvratů, příkaz stop loss může být umístěn nad 143.20. Krátké pozici, může být pokryta v blízkosti 139.50.

Stejně tak binární obchodní platformy všech renomovaných makléř, mohou být použity na nákup put opce smlouva, aby si uvědomit, impozantní výnosy z pravděpodobných sestupný trend z pár GBPJPY. Investice by měly být provedeny v obchodu pouze po ujistěte se, že pár GBPJPY není obchodování pod 142.30. Smlouva by měla nejlépe končí na 10.února.

Nejnovější články: