Jak Se den Díkůvzdání, EU CPI a Zasedání OPEC Pohyb Měn v tomto týdnu?

Příštích pár dní bude vaše pravidelné konci týdne v obchodování. To je do značné míry způsobeno dvěma důvody; svátek den Díkůvzdání ve Spojených Státech ve čtvrtek 27. a pátek je poslední den obchodování za měsíc listopad.

Díkůvzdání svátek bude znamenat, že mnoho Sever Američané se vzít si dovolenou až do pondělí 1. prosince. To znamená, že to bude byznys jako obvykle v North American zasedání a ceny by měly zůstat uvnitř se pohybuje v těchto relacích na obou čtvrtek a pátek.

Pátek je poslední obchodní den měsíce, tedy do konce měsíce toků mohou ovlivnit obchodování. Můžete očekávat, že hodně volatility na zasedání v Londýně a NÁM se zápas od okamžiku, kdy se jejich zasedání začíná, nicméně, očekáváme, že trh se usadit v rozmezí.

Existuje jedna událost, která má potenciál narušit klidné v blízkosti obchodní týden, a ty, kteří hledají malé rozsahy: Evropské CPI (Index Spotřebitelských Cen).

CPI bude být propuštěn v pátek, v polovině Evropské seance. Jakmile jsou data je propuštěn, můžeme pak učinit informované předpoklad o tom, jak to může ovlivnit ECB (Evropská Centrální Banka) v příštím zasedání, které se konalo příští týden, na první čtvrtek v prosinci.

Při pohledu na euro související páry, tam je možnost zmáčknout vyšší na EURUSD a EURGBP, na základě CPI uvolnit tento pátek. Na páru EURUSD je vlastně tvoří dvě býčí vzory tak daleko (nebo alespoň potenciální býčí vzory): klesající klín a dvojité dno. Nicméně, ani jeden z těch dvou je dokončen. 2-4 trend line v klesající klín není rozbité ještě, a výstřih pro W vzor v dvojité dno je stále neporušený. Po dva jsou rozbité můžeme říci, měřený pohyby na vzory mohou být považovány za. To znamená, že přestávka na 1.2530 úrovni, bude to znamenat, že EURUSD může doufat, že pro oživení do 1.2650-1.2700 oblasti.

To závisí na CPI dat a jak se trh bude interpretovat, takže být opatrný mohla být ta nejlepší hra.

Další riziko související s událostí na tomto konci týden/měsíc obchodování je OPEC setkání, které se koná na konci tohoto týdne. Cena ropy by měla vliv na komoditní měny výrazně, a to CAD (Kanadský Dolar). CAD párů by se měl pohybovat hodně na základě toho, co se stane na té schůzce.

Všechny výše uvedené znamená, že je žádná dovolená pro obchodníků s devizami a to navzdory skutečnosti, že den Díkůvzdání je tady.

Nezapomeňte, že můžete obchodovat měny na některého z našich schválených Forex a Binární Možnosti makléři.

Nejnovější články: