Ford Se Na Goldman Sachs Na "Koupit" Doporučení

 

Goldman Sachs analytici modernizované Ford Motor Co. (NYSE: F) akcie před řadu nových produktů na trh je naplánováno na rok 2019 a 2020. Equity research firma zvýšila své 12-měsíční cílová cena od $9 za akcii na $12 za akcii, analytik David Tamberrino napsal v prohlášení pro investory. Kromě toho, analytik vylepšila akcií hodnocení z "neutral" na "koupit". Hodnocení upgradu došlo jen týden poté, co Morgan Stanley revidované Detroit-založené auto skupiny klientů směrem dolů a do týdne po Ford překročil analytik třetí čtvrtletí zisk očekávání. Ford sdílet měl turbulentní měsíc. Na začátku října, Ford klesla pod $9 poprvé v šesti letech. Cena akcií klesla o více než 26% v tomto roce. Konkrétně se ztratila kolem 20% od CEO Jima Hackett byl povýšen na nejvyšší post v Květnu 2017.

 

Faktory, které budou hrát klíčovou roli v Ford ' s recovery

Číslo dva výrobce automobilů ve Spojených Státech říká, že již utrpěl $1 miliardy v zisku, ztráty v důsledku Trump tarify a bude to výrazně snížit jejich pracovní síly. Morgan Stanley odhaduje celosvětový počet zaměstnanců snížení přibližně o 12%, nebo 2 400 zaměstnanců po celém světě. Mezitím bude společnost vybírat osobních aut s nižší marží soustředit 90% svého portfolia na Suv a nákladní automobily do roku 2020. Ford Motor Company akcie vyšplhal na 9,9% na 25. října, den po jeho Q3 2018 zisk zpráva vykázala zisk ve výši $1 miliarda, dole 37 procent od období minulého roku. Goldman Sachs analytik Tamberrino je toho názoru, že by Ford mohl bojovat platooning NÁM prodeje a klesající prodeje v Číně s jeho nových produktů na trh začíná v roce 2019. Navíc, investiční výzkumná společnost zdůraznila, Ford již dříve oznámila plán, jak dosáhnout 25,5 miliardy dolarů v náklady na materiál, výrobní inženýrství, výrobní a marketingové efektivnosti.

Tamberrino je toho názoru, že automobilka má v úmyslu vynaložit $7 miliard v restrukturalizaci v příštích pěti letech bude pomáhat v posilování "svůj závod stopy a strukturu nákladů."

Ford je v současné době chystá zahájit řadu nových nebo aktualizovaných produktů v roce 2019, včetně střední Ranger truck. Další důležité faktory ovlivňující Goldman ratingu součástí zahájení nového Suv a realizace firemní restrukturalizace.

Tamberrino napsal následující klienty: "Jeden z větších důvodů, které věříme, že Ford má zaostal za výkonností svého kolegy je vzhledem k jeho věku produkt line-up – zejména v jeho cross-over segmentu. Nadcházející produkt refresh v 2019/2020 – jak pro osobní automobily v Číně a přejezdy po celém světě, vidíme, že společnost má potenciál získat zemi."

Ohledně výdělku, chartered financial analyst Tamberrino řekl: "Když jsme ještě očekávat, že klesající zisk dráhu do roku 2019 (Severní Amerika zisk pod tlakem), věříme, že příští rok bude reprezentovat koryto zisk a kombinace svěží produktu cadence po celém světě, stejně jako náklady na zlepšení od strategických iniciativ začne se držet."

Prohlášení bylo uvedeno výše vyplývá, že Tamberrino očekává, FY19 být nižší než v roce 2018, ale zisky v FY20. Dále řekl: "S sentiment investorů stále vychýlena směrem k GM přes Ford, věříme, že žádné další oznámení (tj., závodů a obchodních rozhodnutí kolem nevýkonný regiony/výrobkových řad) by pravděpodobně být viděn pozitivně."

Goldman dále objasnil, že Ford má "underperformed své kolegy" , protože to je aktuální lineup produktu v USA a v Číně.

Brad Carroll, mluvčí pro Ford, zdůraznil, že společnost je vlastně "pohybující se smyslem pro naléhavost a aktivní kroky k redesign a restrukturalizaci podniku. Budeme i nadále využít našich silných stránek, posílení nevýkonný produktů a regionů a selektivně a elegantně dispozice, kde nemůžeme provést přiměřený výnos. Jsme přesvědčeni, že v průběhu času, bude trh i nadále uznávat náš pokrok."

Goldman Sachs se zmínil, že skeptičtí investoři diskutovány pravděpodobné, že šance na "Severní Amerika produkce klesá, dividendy vyjmout, F-Series ztráty podílu, reverze mix-posun zpět na osobní automobily a pokračoval pokles v Číně."

Na tyto obavy, Goldman Sachs tvrdí, že "potenciální dopady jako pravděpodobné, omezené v současné pozadí."

Goldman Sach návrh znamená téměř 26,8% na upgrade z včerejší těsné $9.46. Včetně 6,7% dividendový výnos, což Goldman věří, že "udržitelný" očekávaný zisk je více než 35%.

Goldman Sach je inovace mohou poskytnout podporu pro cenu akcií na týden dopředu, přesto, že dlouhodobý uptrend závisí na zlepšení výkonnosti společnosti.

Technicky, akcie se odrazil od hlavní úroveň podpory na 9. Další rezistence se očekává, že pouze v 10: 30 úrovní. Indikátor RSI stoupá z přeprodané oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: