Teva beats 1q odhady na Růst ve Specializovaných Prodeje Drog

 
Teva Pharmaceutical Industries Limited (NYSE:TEVA) dnes oznámila své 2016 první fiskální čtvrtletí zisk a příjmy, které překonal odhady analytiků. V návaznosti na výsledky, sdílet ceny uzavřel na $52.87 v úterý. Vzhledem k celkově složité podnikatelské prostředí a růst tržeb v oboru drogy segmentu, v současné době, dlouhé pozice v pultu by být lepší volbou pro obchodníka.

Během fiskálního roku 2016 první čtvrtletí, společnost vykázala tržby ve výši 4,8 miliardy, dolů 3%, od $4.982 miliardy ve stejném období fiskálního roku 2015. První čtvrtletí tržby však vzrostly nad odhady analytiků ve výši $4.77$. Na konstantní měnové bázi, pokles tržeb byl pouze 1% y-o-y základ.

Za první čtvrtletí, izraelská farmaceutická společnost vykázala non-GAAP zisk $1.106 miliard dolarů nebo 1,20 dolarů za akcii, v porovnání s $1.165 miliard nebo $1.36 na akcii ve stejném období loňského roku. Wall Street odhaduje, byly 1,17 usd na akcii za první čtvrtletí fiskálního roku 2016.

Společnost ztratila exkluzivitu na léky, jako Nexium a Pulmicort. To mělo negativní dopad 427 milionů dolarů na příjmy. Celkově společnost je generický lék tržby poklesly o 17% na 2,2 miliardy dolarů. Nicméně, pokles byl téměř popřena tím, že 10% nárůst v prodeji speciální léky, které přispěly 2,2 miliardy dolarů celkových příjmů od Teva. Zejména, společnost je senzační lék Copaxone zaznamenala 9% nárůst prodeje na něco málo přes $1 miliarda. Podobně, na y-o-y základ, ProAir a QVAR, dýchací léků Teva zaznamenala nárůst prodeje o 40% a 37%, resp.

Společnost také dala optimistický druhém čtvrtletí vedení. Za druhé čtvrtletí, Teva očekává tržby v rozmezí 4,7 mld $a $4.9 miliardy eur. Non-GAAP zisk se očekává, že bude v rozmezí od $1.16 $a $ 1.20.

Evropské regulační orgány mít již uděleno povolení pro získání Actavis Generika od Allergan (NYSE:AGN). $40,5 miliard jednat je ještě získat povolení od Federální Obchodní Komise Usa (FTC). Teva doufá, že bude moci uzavřít smlouvu do června 2016. Takový scénář by prospělo Teva ve velkém způsobem.

Technicky vzato, indikátoru stochastic ukazuje přeprodaný scénář. První větší odolnost populace je na 57. V případě poklesu, podpora lze očekávat, že se objeví v blízkosti úrovně 50.

Proto, binární možnosti obchodník by měl skaut pro jeden dotek volání opční smlouva. Výběru datum ukončení v druhém červnovém týdnu by měli prospěch příznivý výsledek z obchodu. Realizační cena $60 nebo nižší než je doporučeno pro obchod.

Nejnovější články: