KPMG, Microsoft A R3 Vybudovat Blockchain Telecom Solutions

 

Kryptoměna trh je stále slabá s téměř všechny top 20 cryptos v červené. Bitcoin (BTC) je snaží udržet nad $10,000. Bitcoin ztratil 3,3% v posledních 24 hodinách do obchodu na $10,289.07. Podobně, Ethereum je obchodování na $217.50, což odráží ztrátu 3,9%. XRP, nativní měna blockchain-založené real-time gross settlement poskytovatele platformy Zvlnění, ztratil 2,8% na obchodu na $0.3209.

Další altcoins, které byly ztrácí půdu pod nohama v posledních 24 hodinách zahrnují Bitcoin Hotovosti (BCH-$313.33, -2.9%), Binance Mince (BNB-$30.65, -0.6%), Monero (XMR-$82.91, -1.3%), Tron (TRX-$0.0268, -9.9%), Cosmos (ATOM-$3.95, -7.4%), NEO (NEO-$12.03, -7.6%), IOTA (MIOTA-$0.3012, o 4,2%), Litecoin (LTC-$94.46, -5.1%), Stellar (XLM-$0.0883, -3.5%) a Dash (DASH-$114.21, -3.6%). Zajímavé je, Huobi (HT) crypto coin získal 5% do obchodu na $4.86.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Thajsko je Centrální Banka hledá do Facebook je Libra

Veerathai Santiprabhob, Bank of Thajska Guvernér uvedl, že centrální banka je ochotna vstoupit do diskuse týkající se Váhy, stablecoin mají být zahájena Facebook. V Bangkoku Veletrh FinTech, Santiprabhob uvedl, že Facebook má již několik pokusů oslovit centrální banky. Guvernér také ukázal, že centrální banka sestavil nový tým, aby důkladně pochopit, Libra je whitepaper, ale zpráva se očekává v dohledné době. On řekl, "nebudeme spěchat do rozhodnutí Libra jako dosud."

Santiprabhob zdůraznil význam bezpečnosti: "Všechny druhy nových digitálních peníze byly nově vznikající, proto Bank of Thajska sleduje všechny a ne dát zvýhodňování jakékoli konkrétní finanční služby. Bezpečnost v oblasti finančních služeb je banka je nejvyšší prioritou. To bude nějakou dobu trvat."

Santiprabhob se domníval, že Váhy by neměl být schopen jednat jako náhrada Thajský baht. Shrnul svůj argument tím, že říká, že "Libra nemůže jen krok a nahradit všechny měny a digitální peníze."

 

Iniciativy soukromého sektoru

E. ON se snaží zaregistrovat patent pro blockchain-povoleno kolekcí dat

Německé energetické sítě společnosti E. ON se je snaží získat patent na Evropském Patentovém Úřadu pro jeho blockchain-powered data collector. Systém používá senzory k získání informací, které pak mohou být prodány jako data analytics. Data jsou poskytována smart home aplikace uživatelů.

E. ON uvedl, že klienti budou mít kompletní kontrolu nad tím, kdo získá přístup k jejich konkrétní data. Omezení platí i pro E. ON, který nemůže získat přístup k data zákazníka bez jasného souhlasu.

Blockchain technologie je použita v systému k zajištění ochrany osobních údajů. Systém také používá "vysoce bezpečné šifrování" na ochranu údajů.

Matthew Timms, Šéf digitální a technologický ředitel, uvedl, že nejnovější inovace umožňuje klientům vybrat a prodávat svá data pro účely analýzy. Timms řekl: "Naše Budoucnost Lab týmu se podařilo spojit blockchain a zpracování velkých objemů dat s jednoduchou hardwarové řešení. Chceme, aby naši zákazníci měli absolutní kontrolu nad analýzou jejich data. Schopnost prodat části těchto analýz ve více zabezpečené, sledovatelné rámec je zcela nový."

 

KPMG spolupracuje s různými tech firem

Přes oficiální blog post, KPMG, obchodní poradenské firmy, ukázal, že to se připojil ruce s tech firmy jako Tomia, R3, Microsoft a rozvíjet blockchain-na základě vypořádání mechanismus pro telekomunikační sektor, v očekávání síťové služby 5G.

Plánované blockchain systém má za cíl využít inteligentní smlouvy, aby se minimalizovalo problémy mezi mobilní operátoři a dopravci. Takové inteligentní smlouvy by obsahovat klíčové údaje, jako je místo určení, ceny, a bilaterální smlouvy informace.

S tímto blockchain systém, KPMG věří, že osady budou prováděny v rychlejším a nákladově efektivnějším způsobem než v minulosti mazání je třeba pro telekomunikační podniky jsou závislé na třetích stran pro osídlení.

V současné době, přeshraniční a inter-carrier osady jsou těžkopádné a časově náročné úkoly. Navíc, to trvá několik týdnů pro osady bude dokončena a je často předán třetím stranám z důvodu složitosti.

Proces outsourcingu udělá díru do zákazníků rozpočtu. Nedávný průzkum naznačuje, že částky vynaložené na global mobile data roaming sám by dosáhly 31 miliard dolarů do roku 2022. Postup při narovnání, je počasí, aby se stal těžkopádný s příchodem 5G mobilní služby jako přenos dat mezi uživateli se očekává, že zvýší exponenciálně.

 

Různé

Údaje Gumbo tvrdí, snížení výdajů pro ropné společnosti

Blockchain spuštění Dat Gumbo uvedl, že mezinárodní ropné společnosti budou schopni minimalizovat své náklady nejméně o 30% začleněním blockchain v jejich infrastruktury. Hodnocení bylo provedeno na základě studie, kterou provedla společnost. Údaje Gumbo má ustálený hodnoty ropy a zemního plynu na trhu na $2.60 bilionů dolarů v roce 2017. Kromě toho, Andrew Bruce, CEO Americké blockchain spuštění Dat Gumbo, vysvětlil blockchain na bázi mechanizované plnění smlouvy v ropném sektoru.

Zejména, Údaje Gumbo zvýšil $6 milionů v Květnu z několika energetických firem, včetně Equinor je podnik dceřinou společnost Equinor Technologie Podniku a Saudi Aramco Energetické Podniky, firmy vlastněné Saudi Aramco.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: