Ethereum Signály Vyčerpání Po Dlouhodobé Rally

 
Minulý týden jsme se zmínil, že ETHUSD bude zůstat rozsah vázán, mezi 570 a 700 úrovní, založené na zprávě o UBS plánu používat Ethereum smart smlouvy platformu pro dosažení souladu se směrnicí MiFID II finanční předpisy Evropské Unie. Poté, obchodování mezi $600 a $750 pro skoro týden, Ethereum zlomil horní pásmo v pondělí. Nicméně, to byl schopen upevnit na $800 úrovní. Očekáváme, že Ethereum podstoupit korekci z důvodů uvedených níže.

Na Ethereum síti získává popularitu mezi investory a developery, jak to může být v podstatě chápána jako nástroj pro rozvoj inteligentní smlouvy. Nicméně, téměř 14% z objemu transakcí byl přispěli blok řetězce založená hra s názvem "Cryptokitties". Jako hra získala na popularitě, Ethereum sítě čelí přetížení. Obchodní společenství začalo diskutovat o jiných altcoins jako Ethereum Klasické a Cardano ADA (získal 400% za poslední týden a stala 6. největší mince podle tržní kapitalizace), která nabízí podobné funkce.

Pochopení obavy investorů a uživatelů chytrých smlouvy platformy, Ethereum development komunita rychle zareagovala na zvýšení rychlosti transakcí. Následující aktualizace, Ethereum síť začala na zpracování více než 10 transakcí za sekundu (864,000 transakcí za den). To snížil počet nevyřízených transakcí na asi 9000 jako dnes, podle Etherscan. Zejména, minulý čtvrtek, síť zaznamenány 942,559 transakcí.

Vývoj byl oznámen tím, že Ethereum Spoluzakladatel Vitalik Buterin a blahopřál Donald McIntyre, zakladatel Etherplan.

Když rozhovor jedné z největších jihokorejských denně, Buterin řekl, "Máme důkaz pojetí pro potvrzení o sázce. Bude z proof of concept, aby se skutečné by přijetí může být jeden rok".

S obrovským tým vývojářů pracuje na projektu, mnoho crypto odborníci očekávají, že Ethereum upgrade na důkaz podíl v začátku roku 2018. Dále problémy škálovatelnosti se očekává, že bude vyřešeno do 2 až 5 let. Skutečnosti uvedené výše naznačují, že čerstvé aktualizace bude k dispozici až v novém roce. Buzz vytvořen tím, že zvyšuje potvrzení transakce rychlost sítě má také začal ztrácet. Tedy, až nové aktualizace jsou vyhlášeny tím, že Ethereum vývojáři, Éter se očekává, že podstoupit korekci po delší rally.

Technicky vzato, ETHUSD pár začal klesat poté, co nedokázal překročit úroveň rezistence 804. Indikátor MACD má také negativní divergence s cenou. Proto očekáváme, že cena Éteru k poklesu týden dopředu.

Můžeme obchodu sestupný trend tím, že půjdete krátký v ETHUSD dvojice blízkosti 780, s příkazem stop loss výše 850. Pokud pár sestoupí, jak se očekávalo, pak budeme pokrývat naše krátká pozice u 650.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: