Pullback Předpověděl jako Biogen Akcie Nadále Býčí

 
Biogen (NASDAQ:BIIB) je aktivní v jeden z nejzajímavějších oborů. Jak název napovídá, mluvíme o farmaceutickou firmu:

Biogen je globální biotechnologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a poskytování terapie pro léčbu neurodegenerativních, hematologických, autoimunitních onemocnění u pacientů po celém světě.

Jejich produkty jsou navrženy tak, aby pomoci lidstvu prostřednictvím průkopnickém výzkumu a lékařských technologií, řešit některé z světa je nejvíce obtížné onemocnění.

To bylo řečeno, je to stojí za zmínku, skok vyšší cenu jejich akcií viděla po Biogen oznámila revoluční přípravek, který, poprvé, se zdá být schopen řešit některé příznaky Alzheimerovy Choroby.

Alzheimerova Choroba je pojmenována po německý lékař Alois Alzheimer, a je známá jako nemoc, která je nejčastější příčinou demence.

Zatím žádný lék se podařilo najít lék k zastavení postupu Alzheimerovy choroby, jakmile je objevena v individuální, to znamená, že až Biogen z jejich break-through.

Investory potěšila oznámení a poslal akcie společnosti na více než 450 dolarů/akcii, což je při pohledu extrémně překoupené.

Je to překoupené? Řekl bych, že ano, alespoň v krátkodobém až střednědobém horizontu.

Na technickou analýzu, přestávka vyšší přišla po vzestupném trojúhelníku, který měl b-d trendu působí jako odpor pro docela nějaký čas. Tento trend line musí být znovu testovány, nyní, a nejen to, ale takové přezkoušení nabídne perfektní zarážející cena call opce s měsíční expirace.

Jedna věc by měla být uvedena zde: trojúhelník se zdá, z hlediska Elliotových Vln Teorie, a to buď jako X vlny (nebo připojení vlny), které spojují dva jednoduché opravy. Můj názor je, že přestávka vyšší byla pouze část druhého korekce a nyní bychom se měli podívat do obchodu c vlna.

Na trhu je odpočívá na 381 úrovni, ale já bych doporučit, čeká na 350-352 úrovni jako by se ujistit přezkoušení, a to by bylo místo pro naše call opce.

Na větší obrázek, sektor sám o sobě vypadá jako slibné. Pokud člověk hledá defenzivní akcie přidat zajištění, aby jakékoliv portfolio, pak velké farmaceutické firmy může být nejlepší možností, jak nabídnout takovou hodnotu.

Nejnovější články: