Britský Ofcom Poskytnuta 700 000 Liber Pro Objevování Blockchain Tech

Crypto trhu zůstává rozsah vázán, s Bitcoin zbývající pevné jako skála na $6,500 úrovně. Mike Novogratz, zakladatel a generální ŘEDITEL společnosti crypto investiční podnik Galaxy Digitální Řízení Kapitálu, předpokládá, že Bitcoin nebude zlomit nad 9000 dolarů v roce 2018. Měl předpokládaná cena 45.000 dolarů na začátku tohoto roku. Manažer fondu se domnívá, že pokles nebo slabost viděl na trhu je spojené s činností firmy, které prodávají své podíly "fond rychlost hoření průmyslu."

 

Vládní iniciativy

Pro cenné Papíry a Trhy (ESMA) uvedlo, že je studium Počáteční Mince Nabídky (Suroviny), aby zjistili, jak by měly být regulovány. Orgán ESMA byl zřízen v Paříži (Francie) v roce 2011, s cílem vybudovat společné obecné zásady Evropské Unie (EU) finanční trhy a sledovat je. ESMA také pracuje v tandemu s ostatními Evropskými Orgány Dohledu, které se specializují v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví (EBA) a zaměstnanecké penzijní pojištění (EIOPA). ESMA je studium mezinárodních organizací pro Suroviny, aby zjistili, jak jsou v souladu s platnými právních předpisů o cenných papírech "případ-od-případu", stejně jako jejich dopad na hospodářskou soutěž v nadační sektor.

 

Britský Office of Communications (Ofcom) byla udělena 700 000 liber (~$916,000) Ministerstva Podnikání, Energetiky a Průmyslové Strategie (BEIS) pro obor provádění blockchain technologie. Grant se údajně pomáhat britský telekomunikační regulátor určit, jak blockchain může zlepšit řízení pevné telefonní čísla. Společnost byla založena v roce 2016, BEIS je ministerstvo podporovaný 46 agentur a orgánů veřejné správy. Je zodpovědný za obchodní, technologie, průmyslové strategie, energetiky a politiky v oblasti změny klimatu a inovací. Podle oznámení, Ofcom má v úmyslu, aby se lano v průmyslu účastníci k soudu podání "milionů" telefonních čísel pomocí blockchain technologie. Agentura oznámila: "Máme problém bloky z těchto čísel, aby provozovatelé telekomunikačních sítí, kteří spravují čísla a hnutí (portování) je do a mimo jejich kontrolu."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Air France-KLM, svět je pátou největší letecká společnost podle tržeb v roce 2018, se připojil k ruce s blockchain cestování související vývoj softwaru firmy, Vinutí Strom. Partnerství má v úmyslu minimalizovat náklady pro letecké společnosti zákazníkům odstraněním prostředníků.Air France-KLM věří, že blockchain bude pomáhat při zajištění "výhodnější cestovat nabídka pro zákazníky, což je výhodnější pro dodavatele, zejména snížením počtu zprostředkovatelů."

Enterprise software společnosti a bývalý QWERT výrobce BlackBerry, představila blockchain-poháněl platforma se zaměřením na zdravotnictví. Oficiální oznámení uvádí, že BlackBerry má uzavřela dohodu s tech firmy ONEBIO vybudovat "ultra-bezpečný" systém založený na blockchain technologie. Systém má být postaven pro nahrávání a sdílení zdravotnických dat, se vstupem z laboratoří, pacientů a zařízení internetu Věcí. Údaje, které uvedete, budou anonymizovány a sdílet s vědci.

Goldman Sachs couval kryptoměna finanční společnost, Circle Internet Financial Ltd. koupil SeedInvest, broker-dealer a equity crowdfunding platformu. Podmínky transakce nákupu nebyly zveřejněny. Startup investice platforma SeedInvest byla založena v roce 2012. Jako datum, New York-založená společnost má povoleno 220 podniky, aby zvýšení základního kapitálu z více než 240.000 investorů. Průměrná investice do společnosti prostřednictvím SeedInvest platforma je $500,000, zatímco maximální investice zvýšil $2,000,000. Kruh je v plánu rozšířit SeedInvest nabídky na cryptos, včetně stablecoins a tokenizovaný cenných papírů, podléhá Finančním Průmyslu Regulační Úřad (FINRA) schválení. Kromě toho, společnosti budou pravděpodobně moci získat kapitál prostřednictvím regulované platformy, nabízejí dostatečné likvidity pro investory prostřednictvím Kruhu je cryptocurrency exchange a získat přístup do portfolií retailových investorů přes Kruh Investovat.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: