Micron Získat Intel Podíl V IM Flash Technologies

 

Micron Technology Inc. (NASDAQ:MU) odhalila svůj plán, jak uplatnit své právo na získání Intel podíl v IM Flash Technologies, společné úsilí mezi oběma společnostmi. Podle stávající smlouvy, Micron může uplatnit opci začátku ledna, 1., 2019 a vypořádat se předpokládá uzavřít mezi šesti a 12 měsíců po Micron cvičení možnost. Dohoda stanoví, $1,5 miliardy platba v hotovosti a bude vidět Micron absorbovat Intel odpovědnosti pro podnik, což je zhruba 1 miliardy dolarů.

 

Micron je velké datové plány

Oba Micron a Intel byly správu flash paměti zařízení pro více než deset let. V roce 2006, Intel a Micron přispěla téměř 1,2 miliardy dolarů každý vytvořit IM Flash Technologies. O šest let později, obě strany se rozšířil společný podnik.

IM Flash (Intel-Micron Flash) vyrábí 3D XPoint, které se používá v datových centrech, a top-zářez počítače. Výkon venture partnerství je již zahrnuta v Micron konsolidované účetní závěrce. Micron tvrdí, že 3D XPoint flash paměti vyráběné joint venture firma je 1000 krát rychlejší než NAND paměti.

V červenci, Micron a Intel oznámil, že by dokončit vývoj druhé generace 3d XPoint technologie v první polovině příštího roku, před navíjením jejich partnerství. Kromě toho obě společnosti budou i nadále spolupracovat při výrobě 3-D XPoint pamětí výrobky v Utahu fab, dokud se dohoda uzavírá. Poté, na základě převažující dohody, pro až na jeden rok, Micron bude prodávat 3d XPoint pamětí destičky pro Intel. Po úspěšném dokončení obchodu, IM Flash se stane plně vlastněná dceřiná společnost společnosti Micron.

Pokud jde o peníze na nákup Intel podíl, Finanční ředitel Dave Zinsner vysvětlil, že Micron hodlá zaplatit pomocí volného cash flow, zatímco pokračuje s jeho zpětného odkupu akcií plán.

Zinsner řekl: "běželi Jsme kalkul, zda to byl dobrý obchod a myslíme si, že [return on investment] na tohle je velmi dobré." Dále poznamenal, že částka 6 miliard dolarů doposud bylo investováno v Utahu zařízení.

Když už mluvíme o výhodách zařízení, Zinsner poukázal na to, že Utah fab se nachází v blízkosti společnosti Boise, Idaho headquarters. Navíc, to je jediný fab na světě s odbornými znalostmi v 3-D XPoint technologie, což je téměř energeticky nezávislé paměti navrženy tak, aby zvýšit výkon úložiště a snížit náklady spojené s paměti serveru.

Sanjay Mehrotra, Micron je prezident a generální ředitel, řekl: "Micron je pořízení IM Flash demonstruje naše silné přesvědčení, že 3d XPoint technologie a dalších rozvíjejících se vzpomínky bude poskytovat jedinečné odlišení pro společnost a být nezbytné řešení pro nová data-hladový aplikace."

Zatímco oznámil dohodu, Micron CEO Sanjay Mehrotra předpokládá se, že 3-D XPoint technologie bude "zásadní řešení pro nová data-hladový aplikace."

Na jeho část, Intel vysvětlil, že Micron prohlášení je pre-oznámení, a nebude mít žádné krátkodobé změny ve svých plánech. V písemném prohlášení, Intel řekl, "Že nemůže oficiálně zavolat do 1. ledna 2019 rok. Provoz továrny IMFT bych to změnit až po ukončení hovoru, který je na Intel uvážení po dobu až jednoho roku."

Jako oznámení nemá žádný bezprostřední dopad na výkonnost firmy, akcie se očekává, že se pohybovat pouze v souladu s celkovou sílu nebo slabost na trhu.

Technicky vzato, akciový je obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor MACD se pohybuje v medvědí oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat dolů v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: