GoPro Chybí Q2 EPS Odhadů, Sliby 2H19 Oživení

 

Akční video kamery výrobce GoPro, Inc. (Nasdaq: GPRO) uvádí, že fiskální rok 2019, tržby za druhé čtvrtletí, který se zvýšil z loňského roku. Společnost však minul horní řádek a na spodním řádku odhad analytiků. Zejména na non-GAAP základě společnost otočil k zisku v červnu čtvrtletí. Nárůst prodeje byl veden robustní poptávka po HERO7 kamery a efektivního provádění operačních strategií. Nižší náklady a lepší řízení zásob také umožnilo psát non-GAAP zisk. Akcie uzavřely na $4.39, dolů $0.64 nebo 12.72% z předchozího blízko.

San Mateo, Kalifornie-založená společnost oznámila, Q2 2019 příjmy ve výši 292.40 milionů, což představuje nárůst o 3,4%, od $282.68 milionů eur ve stejném období loňského roku. Analytici očekávali společnosti post příjmy ve výši 301 milionů dolarů za čtvrtletí, které skončilo v červnu.

Pro poslední čtvrtletí, čistá ztráta zúžil na $11.30$, nebo $0.08 na akcii z $37.30 milionů, nebo $0.27 na akcii, před rokem období. Bez poplatků, vykázala společnost non-GAAP čistý příjem ve výši $4.20 milionů nebo $0,03 akcii, ve srovnání s čistou ztrátou $20.80 milionů nebo $0.15 na akcii v 2Q18. Non-GAAP zisk minul Zacks Konsensus Odhad o cent.

Společnost dodala 1.10 milionů kamerové jednotky ve druhém čtvrtletí o 1% na meziroční bázi. Zejména, HERO7 Černý fotoaparát představoval více než 85% z celkového fotoaparát příjmů.

Pro 2Q19, GAAP hrubá marže se zvýšila na 35%, z 29% v loňském roce. Non-GAAP hrubá marže vzrostla na 36%, z 31% ve stejném období loňského roku.

GoPro používá 66 milionů $v hotovosti v provozu souvisejících činností v první polovině fiskálního roku 2019, dolů z $100.60 milionů dolarů ve srovnatelném čtvrtletí loňského roku. Společnost skončila ve druhém čtvrtletí s hotovostí a investice za 130 milionů dolarů. Dlouhodobý dluh činil na $143.80 milionů.

GoPro přinesl dolů 2Q19 GAAP a non-GAAP provozní náklady o $5 milionů a 7 milionů dolarů, což představuje meziroční snížení o 4% a 6%, respektive.

GoPro Plus předplatné služby překročil 252,000 aktivní platících předplatitelů na konci července 31, 2019, což odráží nárůst o 15% oproti předchozímu čtvrtletí a nárůst o více než 50% na meziroční bázi.

GoPro předpokládá převod silnou dynamiku a kontrolu nad náklady do trvalého růstu a čistý zisk prostřednictvím tohoto roku a mimo ni. Vzhledem k vynikající poptávka po jeho výrobcích, společnost doufá, vykonávat i v budoucnu. Společnost také klade za cíl zlepšit své Plus předplatné služby přes lepší výhody a vědomí uživatele a má v úmyslu pracovat efektivněji s jeho maloobchodní kolegové, včetně těch v Severní Americe a jinde.

GoPro je také investice do merchandising a maloobchodní reklama růst své značky a zároveň nadále vyvíjet novou řadu výrobků. Společnost se také snaží rozšířit svou přítomnost na rozvíjejících se trzích jako je Indie.

Zisk a příjmy slečna se očekává, že držet akcie slabá v krátkodobém horizontu i přes zlepšení celkové výkonnosti.

Technicky vzato, akciový čelí odporu na 5.60. Indikátor MACD je čtení ukázalo negativní. Navíc, populace je obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: