Libra Signály Uptrend jako EU Zjemňuje Stát na Brexit

 
Kromě pár případů, EURGBP dvojice zůstává rozsah vázán mezi 0.8780 a 0.8980 za poslední tři měsíce. I když Euro, dolar získal výrazně proti dolar, to nebyl schopen vládnout Libru. To je proto, Libra je zásadně podhodnocené. Britská ekonomika se vzepřel očekávání pokles očekávali ekonomové. Silné spotřebitelské výdaje, i když vykazuje trochu slabost, v poslední době, i nadále řídit britskou ekonomiku. Proto, Euro je schopen získat půdu proti Libře, a to navzdory pevné oživení v Eurozóně. Libra, naopak, může posílit proti Euru vzhledem k z níže uvedených důvodů.

Podle analytiků bude EU jistě uvažovat o prodloužení přechodného Brexit období mimo. prosince 2020 lhůtu, pokud je to nutné. William Anderson Jones, vedoucí UK Firemní Řešení na Racionální FX, poukázal na to, že myšlenka byla projednávána na zasedání velvyslanců zastupujících 27 zemí EU.

Za druhé, zprávy Reuters ukazuje, že vlivné Evropské regulační orgány budou změkčit svůj postoj ohledně zúčtování domů ve Městě Londýn. V červnu loňského roku, Evropská Komise dala více pravomocí k sobě, Evropské Centrální Banky a Evropské cenné Papíry a Trhy pro rozhodování o osudu clearingové domy se nachází mimo blok. S pravomocemi, které mají regulační orgány mohly platnost clearingové domy v Londýně, aby se přesunout do Evropy.

Nicméně, předseda výboru pro ústavní záležitosti EU zákonodárce, Danuta Hubnera řekl agentuře Reuters, "nechceme, aby tyto orgány toto právo využít celkový prostor pro uvážení při rozhodování o tom, co je zrušeno tam, kde."

Na Hubnera zpráva bude přijata pro hlasování Parlamentu v lednu. Hubnera je přesvědčena, že se jí změny prošel v Parlamentu. Pokud zpráva dostane podporu Parlamentu, pak finanční sektor by jistě uvítal to, jak nuceného přesídlení zvýší náklady na obchodování, oslabit postavení eura, rozdělení trhů, a ohrožují tisíce pracovních míst.

Mezitím, Bloomberg zpráva ukázala, že ministři financí Nizozemsko a Španělsko jsou na podporu dohodu, která by udržela Británii blíže k obchodním bloku. Nicméně, úředníci těch ministerstev popřel zprávy. Přesto, že na trhu je za předpokladu, že věci jsou v pohybu, ve prospěch UK.

Cítím silné rally v útulku, analytici Société Générale mají upozorňují své klienty, aby být připraveni na nepředvídatelné síly v libra šterlinků v roce 2018. Euro je vnímán být nadhodnocené, ve srovnání do Útulku. Tedy, v zásadě, očekáváme, že pár EURGBP pokles v nadcházejících dnech.

Technicky vzato, EURGBP pár se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Na Williamsovo Procentní Rozsah je také naznačuje překoupený scénář. Proto očekáváme, že pár EURGBP pokles v nadcházejících dnech.

Získat od sestupný trend, můžeme jít zkrat v páru EURGBP na 0.8900, s příkazem stop loss nad 0.9060. Rozkaz k účetní zisk bude také umístěna na 0.8740 úrovně.

Navíc, můžeme také nákup put opce smlouva obchodu předpokládané makléřského trendu. Bude možnost si koupila, když se pár obchoduje v blízkosti 0.8900. Před otevřením obchodu, budeme ujistěte se, že možnosti, které nabízí binární broker je platné nejméně do 24. ledna.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: