Zemní Plyn Uptrends na Obavy z Nízké Nabídky

 
V prosinci 2015, Zemní plyn hit nové upravené o inflaci historicky nízká cena z $1.68 na milion Britských tepelných jednotek na New York Mercantile Exchange. Na základě vyšší než normální teplota předpokládá meteorologické oddělení, někteří analytici očekávají, že cena, klepněte na nová minima. Peak poptávka po plynu v USA začíná v listopadu a končí v Březnu.

Rekordně vysoké zásoby a nižší vytápění v prosinci má za následek pokles cen zemního plynu o přibližně 20% dosud v roce 2016. Ve středu zemního plynu za Března dodávky uzavřel na $1.78 na milion Britských tepelných jednotek na NYMEX. Podle údajů z Energy Information Administration (EIA), skladování zemního plynu v USA klesl o 158 miliard metrů krychlových minulý týden. Analytici předpokládali pokles o 154 miliard kubických stop. Celkové NÁS skladování zemního plynu stál na 2.706 bilionů kubických stop, až o 19,7% na meziroční bázi. To vedlo k tvrzení, že tam bude příliš mnoho plynu vlevo ve skladu v Březnu. Pečlivá analýza dat bude prezentovat jiný scénář úplně.

Od září, produkce zemního plynu se snížila o 1,2 bcfd. Výroba se zvyšuje, tvrdí EIA jsou y-o-y srovnání, které neodrážejí převažující scénář posledních čtyř měsíců. Cena zemního plynu je v současné době méně než polovina toho, co bylo na začátku roku 2014.

Kromě toho, živé ploty udělal, když byly ceny v $5 plus rozsah povolených mnoho subjektů spravovat klesající ceny a hrábě do výroby bez jakéhokoliv omezení. Takové živé ploty, již neexistují.
Konvenční plyn přispívá k téměř polovina z NÁS nabídky a je na terminálu pokles. Od července 2008, konvenční přívod plynu se snížila 16.75 bcfd. Konvenční přívod plynu se předpokládá pokles o 5% za rok. Pro kompenzaci ztráty, produkce břidlicového plynu by se měl zvýšit o 15 bcfd za rok. Je těžba břidlicového plynu byla zpočátku očekává, že k vyrovnání těchto ztrát. Nyní, produkce břidlicového plynu je také klesá, neboť výrobci nejsou schopni pokrýt náklady. Břidlicového plynu se snížila z 18 bcfd v roce 2014 na 14,5 bcfd v roce 2015. Břidlicového plynu je v současné době klesající rychlostí 0,72 bcfd (nebo přibližně 2,2 bcfd na roční bázi) každé čtyři měsíce. Vývozní plány 7 bcfd do roku 2020 bude působit pouze jako podpora pro další zvýšení cen.

Především v letech 2013 a 2014, měl na trhu hodně likvidity. Nicméně, to je teď úplně jiný. Výrobci budou mít tvrdý čas v zajištění kapitálu pro zrychlení nahoru procesu vrtání. Je zřejmé, že jedinou možností je nyní k dispozici, je oživení v ceně zemního plynu. EIA předpokládá cenu $3.17 bcfd do prosince 2016. Tedy, v zásadě, cena zemního plynu se očekává, že růst v nadcházejících měsících.

Technicky, jak je znázorněno na obrázku níže, cena zemního plynu má podporu ve výši 1.775.

Minor a major odpor existuje na $1.844 a $1.909. Stochastický indikátor odráží extrémně přeprodané situaci. Proto, binární možnosti obchodník by měl nákup call opce s Březnem konce platnosti. Doporučené strike cena opce je $1.85.

Nejnovější články: