Celkem Signály Slabosti, jako je Ropa snaží udržet Nad $50

 
Populace integrované ropné a plynárenské společnosti Totalfinalelf. S. (NYSE:TOT) zaznamenala vysoký $50.75 ve středu. Oznámení produkce snížit o členy OPEC a investorů očekávání lepší rafinérské marže pro společnost aided zhodnocení cen akcií. Na 30. listopadu, jsme navrhli, binární obchodníci investovat do vysoko nebo výše uvedené smlouvy, s jeden týden uplynutí období, získat od pravděpodobné run-up v ceně. Celkem bylo obchodování na $46.50, když jsme dali naše doporučení. 6. prosince (doporučený čas vypršení platnosti), Celkem uzavřel na $48.24 přičemž smlouvy v penězích. Jsme nyní věří, že akcie by podstoupit korekci cen z důvodů uvedených níže.

Cena ropy je již silně závislé na produkci OPEC členské státy. USA se staly největším světovým producentem ropy v roce 2014, i když Saúdská Arábie přijala numero uno pozici opět v roce 2015. Z pouhého 5.1 barelů za den v roce 2006, USA surové produkce zvýšila na 9,4 milionů barelů v roce 2015. Celková hrubá produkce se zvýšila z 90,4 milionů barelů v roce 2013 na 97,2 milionů barelů ve třetím čtvrtletí roku 2016.

Zvýšení produkce došlo v okamžiku, kdy ceny ropy klesají od 90 dolarů za barel méně než 50 dolarů za barel. To znamená, že dohodnuté produkce snížit o 1,8 milionu barelů za den, není to chystá přinést trvalé změny v ceně ropy. Ve skutečnosti, ve srovnání s 2015, produkce ropy se snížila pouze o 535,000 barelů denně. Co je důležitější, počet souprav v USA se začal v poslední době stoupá. Takže, analytici se domnívají, že Velké Ropné' nikam nevede. Tak, v podstatě, je vhodné použít nedávné rally cen akcií ropných společností jít krátké.

Technicky vzato, akciový se snaží jít kolem menší rezistenci na $50.70. Hlavní linie MACD indikátor má také přešel pod signální čáru. Můžeme tedy předvídat ceny akcií klesat v nejbližších dnech.

Obchodník může spekulovat na sestupný trend na akciovém tím, že zvedne opce (nízká nebo nižší) smlouva z binární broker. Obchod lze zadat, jak dlouho, jak akcie obchoduje v blízkosti 50 dolarů v hotovosti na trhu. Jak jsme naznačují, obvykle jeden týden období by měl být vybrán pro ukončení smlouvy.

Nejnovější články: