IBM Spuštění zlaté Stránky Ekvivalent Pro Crypto Sektoru

 

Kryptoměna trhu i nadále slabé, s Ethereum (ETH) a Bitcoin (BTC), horní dvě cryptos podle tržní kapitalizace, se snaží zůstat nad $200 a $6,000 v, resp. Všechny top altcoins, včetně EOS (EOS), Litecoin (LTC), Monero (XMR), Bitcoin Hotovosti (BCH), TRON (TRX), Cardano (ADA), Ethereum Classic (ATD.), a IOTA (MIOTA) jsou zhruba o 9% z předchozího dne. Provádění blockchain technologie pokračuje svižným tempem v obou veřejného a soukromého sektoru, podniky, nicméně.

 

Veřejný sektor iniciativy

Korea Celní Služby vstoupila do partnerství se společností Samsung SDS realizovat blockchain technologie pro celní odbavení proces. V tomto ohledu, Samsung SDS, JE dceřinou společností elektronického giganta Samsung, se rozvíjí blockchain technologie založené na platformě pomocí Nexledger. Platforma se očekává, že zjednodušení procesu vývozní celní logistiky. Nexledger nabízí integrované řešení pro firmy, které chtějí minimalizovat náklady a zároveň dohlíží na digitální měnové jednání a výměny informací.

Nový produkt je údajně určen pro organizace podílející se na vývozní operace, jim zjednodušit a chránit sdílení dokumentů v každé fázi, od celní prohlášení obchodovaného zboží na dodání, kromě uznávajíce, a vyhnout se používání falešných dokladů. Spolu s Koreou Celní Služby, 48 různých organizací, včetně vládních agentur, lodní a pojišťovací společnosti, mají také vstoupil do dohody.

 

Kampaň skupiny ruského Svazu Průmyslníků a Podnikatelů (RSPP) připravuje volitelný crypto řízení návrh zákona, který zruší převažující nesrovnalosti ve stavu návrhu zákona "O Digitální Finančních Aktiv," Forklog hlášeny.

Náhradní zákona bude připraven skupinou vysoce-zařadil ruských podnikatelů jako miliardář Vladimir Potanin, majitel palladia a niklu těžba a rafinace společnost Nornickel, a Viktor Vekselberg, vedoucí inovační fond Skolkovo. Tyto dva podnikatelé jsou uvedeny mezi top deset nejbohatších podnikatelů v zemi Forbes. Expert výboru pro kampaň group je skupina složená ze zástupců různých ministerstev a ruské Státní Dumy.

 

Francouzský Ministr Hospodářství a Financí odhalila, že vláda schválila ustanovení Obchodního Růstu a Transformace bill (PACTE) věnována Počáteční Mince Nabídky (ICO). Jako Ministr financí Bruno Le Maire státy, francouzské akciové trhy watchdog, Autorité des marchés finančníci (AMF), je v současné době svěřena pravomoc vydávat licence pro firmy, které chtějí získat finanční prostředky prostřednictvím ICO, s přijetím, jehož cílem je napomáhat při ochraně zájmů investorů.

Le Maire se také očekává, že současná právní struktura pro Počáteční Mince Nabídky (ICO) ve Francii bude "přilákat investory z celého světa." Podle PACTE odhalil Národní Shromáždění, před vydáním poukázky, společnost, by měl požádat o povolení od AMF dává komplexní informace o návrhu a emitenta. Proces bude poskytovat dodatečné záruky pro Suroviny, které AMF dříve uvažoval riskantní.

 

Iniciativa soukromého sektoru

IBM spolupracuje decentralizované cross-blockchain registru projektu, který odkazuje na to jako 'zlaté Stránky' ekvivalent pro blockchain projektů. Projekt, přezdívaná jako Nespoutaný Registru, bude v čele blockchain spuštění HACERA, a je určena k nabídce "decentralizovaný znamená, že se zaregistrovat, vyhledat, připojit a provádět transakce přes různé blockchain řešení, postavené na spolupráci s celou dnešní distribuované ledger technologií."

Podnik bude údajně řešit hlavní problémy v odvětví, včetně rezervované jméno pro blockchain ventures, rozpoznání blockchain sítí a aplikací, a adresář domény specifické schopnosti a služby. Ostatní účastníci registry patří Intel, Batavia, Čínského technologického gigantu Huawei, Australský Blockchain Sdružení, a Hitachi.

 

Mobilní operátor LG UPlus, dceřiná společnost Jižní Korea je čtvrtou největší konglomerát LG Corp., zahajuje blockchain-based, cross-nosič zahraničních platebních služeb. V tomto ohledu, LG UPlus uzavřela Memoranda o porozumění s japonskou SoftBank, Tchaj-wan-založené Daleko EasTone Telekomunikace a US-založené TBCASoft.

Nová služba usnadní spotřebitelům z jednoho telekomunikačního operátora k dokončení transakce na platebních sítí, jiné bez problémů. Testování blockchain-based, cross-nosič platební systém (CCP) se očekává, že začne na začátku roku 2019. CCP bude využít blockchain pro usnadnění a rychlé vyrovnání systém v cross-carrier services. Zařízení bude také umožnit spotřebitelům, aby se zabránilo poplatky spojené s kreditní kartou transakce. Kromě toho, účinek volatilita měny se vyhnout, protože klienti jsou účtovány dopravcem v domácí měně.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: