Austrálie Curtin Univ Přijímá Bitcoin pro Ph.d. Program

 

Kryptoměna trhu i nadále slabé s všechny hlavní altcoins v červené. Nejdůležitější je, že Bitcoin (BTC) čelí silnému odporu na $10,000 úrovni. V době psaní tohoto článku Bitcoin obchodování na $9,422, dolů o 2,2%, v posledních 24 hodin. V minulém týdnu, nejvíce dominantní crypto ztratil 8.8%. Další významné altcoins, které jsou obchodování v negativním pásmu zahrnují Bitcoin Hotovosti (BCH-$304.37 -2.5%), Binance Mince (BNB-$26.31, -5.1%), Monero (XMR-$77.86, -3.4%), Tron (TRX-$0.0218, -3.3%), Cosmos (ATOM-$3.56, -2.4%), NEO (NEO-$11.13, ÚROVNI -2,2%), IOTA (MIOTA-$0.2785, -2.6%), Litecoin (LTC-$89.15, -1.7%), Stellar (XLM-$0.0825, -2.4%), a Dash (DASH-$104.46, -3.4%). Jako obvykle, Huobi (HT) je na tom naopak o obchodování na $4.70, což představuje nárůst o 0,8%.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Chorvatský Post spojuje s Electrocoin pro crypto-fiat exchange program

Chorvatský Příspěvek spolupracoval s Electrocoin, aby provedla pilotní program v Zadaru na crypto-fiat exchange. Založena v roce 1999, chorvatský Příspěvek Inc. je podnik ve vlastnictví Chorvatské Republiky. Chorvatský Příspěvek je na tuzemském poštovním operátorem. Je řečeno, že soud služba umožní crypto majitelé převést Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Stellar (XLM), XRP a EOS fiat peníze v jedné z místních sídlo chorvatské Post. K posouzení zájmu spotřebitelů o zařízení, proces výměny prováděny na třech poštách se nachází v Zadaru.

Nakonec, chorvatské Post hodlá rozšířit služby po celé zemi, včetně hlavních turistických center. Začátku července, 15., crypto-na-hotovost program přišel do provozu. Electrocoin, který je společníkem chorvatský Příspěvek byl operační jejich Bitcoin zprostředkování pět let. Electrocoin zařízení jsou dostupná v celé Evropské Unii.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Nákupní aplikace, Lolli, spolupracuje s Safeway

Lolli, nákupní app nabízí Bitcoin (BTC) jako odměny, se připojil k ruce s populární americký řetězec obchodů s potravinami Safeway zadání nakupující na všechny nákupy, odplata 3,5% v podobě Bitcoin. Safeway, dceřiná společnost Albertsons, pracuje na 894 místech v 17 státech USA.

Program bude motivovat nakupující v Satoshi (saturace), nejnižší hodnota z Bitcoin. Hodnota Satoshi je sto miliontin jeden Bitcoin.

Lolli, CEO & co-zakladatel Alex Adelman se domníval, že se spojil s "jedním z nejvíce dobře-uznávaných prodejci potravin ve Spojených Státech [...] bude dát lidem možnost se zapojit do hospodářství a vlastnit Bitcoin — snad poprvé."

Adelman dále uvedl, že věrnostní program založený na Bitcoin by první vlna, která bude mít Bitcoin, aby masy.

On také tvrdil, že kryptoměna funguje jako lepší uchovatel hodnoty v porovnání s fiat měnou založenou věrnostní karty. Adelman také nakreslil paralelu mezi kryptoměna a spořící účet, který bude mít prospěch držitelé dlouhodobých. On řekl: "Body, jak víte, jsou deflační, a Bitcoin je non-deflační, takže si myslím, že je to lepší uchovatel hodnoty než libovolný bodový systém."

 

Oranco pohledu na blockchain systém pro zbrusu ověřování

Oranco, Čínský likér velkoobchodník a distributor specializující se na Fenjiu alkohol a zahraniční vína, je v současné době zkoumá blockchain systému k zajištění jeho značky jsou autentické. Oranco affiliate Fengyuang Huaxin Alkohol Vývoji spolupracoval s Guangzhou Křemíkové Technologie (GSTC), blockchain-střed firmu, o rok dříve. Obě firmy se rozhodli společně vypracovat systém zavést Oranco je nealkoholických nápojů jako legitimní.

Tvrdí se, že systém používá vlastní laserovou detekcí padělaných výrobků, spolu s blockchain technologie jako způsob sledování a certifikačních značek alkoholu. To se mělo stát ve dvou fázích. Zpočátku, úkol GSTC je posoudit pravost některých přidělené položky.

Za druhé, nejnovější blockchain systém je údajně používán GSTC distribuovat digitální ID produktu na blockchain. Oranco Prezident Peng Yang doufá, že společnost je sortiment výrobků bude vidět zhodnocení s to čerstvé blockchain-based záruka: "Jsme přesvědčeni, ověření schopnosti blockchain nám umožní věrohodně ujistit, původ a pravost našich prémiových alkoholických nápojů. Tato technologie vám zajistí pravost a dále budovat hodnota našich prémiových výrobků."

 

Různé

Curtin zavádí crypto Ph.d. program a stipendijní fond

Západní Austrálie je největší univerzita Curtin, který má zhruba 58,000 studentů, zavedla kryptoměna Ph.d. program a Stipendijního Fondu, který bude umožňovat podniky a jednotlivce poskytovat kryptoměna finanční prostředky na doktorandy soustředit se na kybernetickou bezpečnost, blockchain a data analytics.

Univerzita vzdělávací program, zaměřený na kryptoměna a blockchain, bude financován zcela prostřednictvím Bitcoin nebo Ethereum, které se zástupci školy tvrdí, se pomoci komercializovat cryptocurrencies jako osada režim, technologie. Curtin University Spolupracovník Náměstek vicekancléř Výzkumu Profesor Garry Allison uvádí, že organizace nabízí skvělou příležitost pro cryptocurrency nadšence podpořit jiný druh Ph.d. absolventů, kteří budou pomáhat ve zlepšování této jedinečné technologie.

Profesor Allison zpracován, jak crypto investoři mohou věnovat zpět do společnosti: "Od založení Kryptoměna Ph.d. Stipendijní Fond, Curtin bude poskytovat příležitost pro podnikatele, kteří si uvědomili značné výhody z cryptocurrencies jako Bitcoin a Ethereum dát něco zpět do těchto komunit."

Fond umožňuje bohatý kryptoměna investorů financovat výdaje na vzdělávání studentů a nepřímo podporovat přijetí blockchain technologie, a dokonce i Bitcoin. Dárci také mohou vybrat konkrétní oblasti, které mají zájem o sponzoring.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: