Dnešní NFP Uvolnění By mohlo Znamenat Vzestupnou EURUSD a GBPUSD

 
To je rozhodující týden pro americký dolar jako NFP (Non-Farm Payroll) datové má být propuštěn dnes, a očekávání jsou poněkud býčí pro dolar.

Nicméně, při obchodování, jeden by měl vzít v úvahu skutečnost, že jsme obchodování měnového páru a ne jednotné měny. To bylo řečeno, měli bychom zvážit jiné měně, která přichází v páru stejně.

Středeční PMI (Purchasing Manager Index) z Eurozóny a Spojeného Království přišel na velkolepé 54 a 59 úroveň, resp. To ukazuje, odvětví služeb je stále na pěkné tempo v Eurozóně a velké BRITÁNII, jako i potisky jsou nad všechny důležité 50 úrovni.

Při interpretaci PMI v jakékoliv zemi, jeden by měl podívat na 50 úrovni jako čára v písku, když přijde recese nebo expanze. PMI pod 50 ukazuje kontrakce pro příslušné odvětví, při tisku nad 50 ukazuje expanzi.

To je důležité, protože centrální banka je při pohledu na tato data za účelem nastavení měnové politiky, jako rozšíření přichází s zvýšení sazeb, takže vzestupnou pro měnu, zatímco kontrakce přichází s snížení sazeb, tak makléřského pro měny.

Jako srovnání, ISM non-výrobní čísla ve Spojených Státech přišel v (přibližně) 56 úrovni, s pracovní složkou je stabilní. To podporuje větší, než se očekávalo NFP tento pátek.

Pokud porovnáte posledních PMI v Evropě a velké BRITÁNII versus Spojené Státy, pak rozdíl mezi nimi je zřejmý, v tom smyslu, že ve Spojených Státech ISM je zdržování na stávající úrovni, zatímco v Eurozóně a BRITÁNII jsou na stoupající cestě.

Vzít v úvahu skutečnost, že sektor Služeb má těžší vstup do HDP (Hrubý Domácí Produkt), a tam jdete, máte býčí scénář pro místní měny, tedy Eura a Libry vůči dolaru.

Který měnový pár by měl být nejzajímavější obchodu a těžit z těchto dvou PMI srovnání? Odpověď je USDJPY, jako je měna, která reaguje nejvíce, když jde o údaje pracovních míst.

Jsem stále zvýhodňují vzhůru na USDJPY ale EURUSD a GBPUSD také vypadají, že může provést tah vyšší. Nicméně, korekce je způsobeno v obou EURUSD a GBPUSD, takže plán je koupit nějaký dip, které mohou přijít s NFP oznámení dnes.

Nejnovější články: