Kanadský Dolar Shromáždění V Naději, že Uzavření NAFTA Jednat

 

Obchodní a političtí vůdci kladou rostoucí tlak na Kanadský Premiér Justin Trudeau, aby se dohodly na uspořádání obnovit NAFTA a zdržet se říká, že žádná dohoda je lepší než špatná. Jednání mezi Kanadskou Státní Tajemník, Chrystia Freelandová, a NÁS Obchodní Zástupce, Robert Lighthizer, vzhledem začít dnes, trh doufá, že bude dosaženo dohody mezi oběma stranami. Je to soustružení Kanadský dolar býčí proti dolar, který je dole na zmírnění nejistoty.

 

NAFTA Dohody A Kanadský dolar

Trump přišel k moci loňského roku a hrozil roztrhat NAFTA od sebe, pokud došlo k zásadním změnám v paktu, které vinil za ztráty pracovních míst ve výrobě. Bílý Dům dokončen dílčí dohodu s Mexikem minulý měsíc, a Trump, v té době, dal jasně najevo, že je připraven vyloučit Kanada, v případě potřeby. Ale obránci Kanadské vyjednávání tvrdí, že tam je málo strachem. Argumentovali tím, že Kongres USA by nikdy schválit dvoustranné dohody NAFTA, která vynechat jeho severní soused, a přesto, věci nejsou pohybující se hladce pro Kanadu.

Včera, Dům Republikány varoval, tam byl "rostoucí frustraci" v Kongresu v průběhu Kanada je nepružnost, a navrhl, že to dělat kompromisy potřebné pro "spravedlivé" řešení. Ministr zahraničních věcí, Chrystia Freelandová, chápe důsledky nedostatku Dohody a řekl, že by držet nové jednání o severoamerické Dohody o Volném Obchodu s USA Obchodní Zástupce, Robert Lighthizer, ve Washingtonu dnes, jako 1. října lhůta uložená NÁS na obzoru.

Freeland bránil Trudeau je postoj, říkat novinářům "každý vyjednavač, který jde do vyjednávání věřit, že on nebo ona musí mít dohodu za každou cenu ... (bude) být nuceni platit maximální cena pro dohodu."

Obě strany se daleko-off v určitých oblastech, a Trudeau říká, že jeho open-smýšlející administrativa bude jít pryč v případě potřeby. Spojené Státy kupuje 75% exportu Kanady, a Prezidenta Donald Trump hrozí facka cla na automobily.

John Manley, bývalý Liberální ministr financí, který stojí v čele Obchodní Rada Kanady, který se židlemi mnoho Ředitelů, řekl: "problém s odvážné tvrzení, že Žádná dohoda je lepší než špatná dohoda je, že špatná dohoda je velmi hodně v oku pozorovatele."

Republikánský Dům Většinou Bič, Steve Scalise, vyjádřil "rostoucí frustrace se mnozí v Kongresu" celé Kanadě vyjednávání strategie a varoval, že Kanada by mohla být vyloučeny z NAFTA.

Mezitím, US business leaders tlačil na vládu, na úterý, aby se v Kanadě v obchodu s Mexikem. Nancy Pelosi, USA Sněmovna Reprezentantů Demokratické Vůdce, Trump varoval vládu, že NAFTA by měla být zachována jako trojstranná dohoda mezi Spojenými Státy, Mexikem a Kanadou, a ne jen jako NÁS-Mexiko uspořádání. Pelosi komentáře jsou pozoruhodné, protože jakékoli uspořádání, obnovit severoamerické Dohody o Volném Obchodu je nakonec dosaženo, bude se podíval do příští Kongres, který sestavuje v lednu. Pelosi může být předsedou Sněmovny, pokud Demokraté vítězství v tomto listopadových kongresových volbách. Pelosi prohlášení a čerstvé pokusy Kanadských vyjednavači, aby se dospělo na smírné NAFTA vypořádat se obrací Kanadský dolar býčí.

Americký dolar, mezitím, začal oslabení po Čínské oplatil s dovozní cla na zboží z USA v hodnotě 60 miliard dolarů. Trump oznámil cla na 200 miliard dolarů za Čínské zboží v pondělí. Zmírnění nejistoty je oslabení dolaru a posílení rizikovějších aktiv. Proto můžeme očekávat, že Kanadský dolar, aby získali půdu proti americkému dolaru na týden dopředu.

Technicky, cena, graf ukazuje, že USDCAD pár prolomil support na 1.2980. Kromě toho oscilátory klouzavý průměr je v negativní zóně. Proto můžeme očekávat, že dolar se pohybovat dolů další.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: