Úvod do Binární Možnosti Obchodování

V posledních letech došlo k explozi v binární obchodování s opcemi. Jeho povrch jednoduchost přitahuje mnoho nováčků do obchodní arény. Přesto, i když se to zdá snadné pochopit, stále existují určité požadavky, aby umožnily úspěšné obchody a to všechno začíná s výběrem správného brokera.

Umístění Obchodu

Za prvé, finanční produkt, musí být vybrán pro obchodování s binární možnosti trhu. Nejoblíbenější jsou ty, spojené s FX trhu – a to měnové páry – následuje komodit (zlato, stříbro, měď, ropa, atd.) a indexů (Dow Jones, SP500, Xetra, Cac40, atd.).

Koncept za binární možnosti obchodování je snadné. Po výběru finančního produktu, můžete se rozhodnout, který směr může být v pohybu, v předem definovaný čas na to, aby tak učinily. Z toho obchodní část vašeho účtu. V případě, že pohyb se očekává, že dosáhne vzhůru, call opce se obchoduje, zatímco v případě, že tah je směrem dolů, dát možnost je vzít. Pokud se cena pohybuje mimo směr předpokládané v přiděleném čase, pak volba byla zisková, nebo vypršela v peníze. Premium, (obvykle mezi 70% a 85% z investované částky) je připsána na obchodní účet.

Obchodní Nástroje

Existuje několik druhů možností, které nabízí. High/ low je nejvíce populární, ale obchodník by chtěl zkusit boundary, one touch, nebo dokonce budování možnost (nastavení všech parametrů – částky, které mají být investovány, produkt, datum vypršení platnosti), jak se někteří makléři nyní umožní udělat. I když musím zdůraznit, že tyto alternativy jsou rizikovější než jednoduché high / low obchodování, pokud přijdou s omezené možnosti pro volbu datum vypršení platnosti.

Výběrový proces pro nalezení dobré binární možnosti broker není snadná. Z mého pohledu definice žádoucí, makléř může být zřejmé, tím, že jejich rozsah produktů a obchodní nástroje – konkrétně různých data vypršení platnosti k dispozici, nabízí výběr data vypršení platnosti od velmi krátký termín na konci týdne, měsíce nebo i roku. V současném klimatu, pověst, důvěryhodný, musí být také prioritou. TradersAsset je věnován doporučovat jen to nejlepší makléři – buď ty, které jsou úředně regulovány, nebo pokud nelicencované, prokázat svůj záměr splňovat stejné vysoké standardy vyžadované finanční autoritativní těla.

Dalším klíčovým prvkem, aby zvážila, je druh šíří zapojit, když ve srovnání s tradiční FX brokerů. Pokud tam jsou rozdíly lze nalézt, pak obchodování krátkodobý data vypršení platnosti se nedoporučuje – malé detaily ovlivnit výsledky.

Více Zdrojů
  • Výběr Zarážející Cena
  • Ukazatele Rentability
  • Jak se Vyhnout Overtrading
  • Top 10 Binární Obchodní Strategie

Nejnovější články: