Medvědí Akcie McDonald jako Zvýšení Mezd

McDonalds Corporation (NYSE:MCD.N), jeden z největších potravinářských řetězců na světě, se potýká s problémy na chvíli s jeho zaměstnanci, převážně kvůli požadavkům na vyšší mzdy. V reakci na to společnost právě oznámila, že hodinová sazba se zvýší o $1 nad nařízené minimální mzda stanovena zákonem.

Zatímco to se nezdá moc, společnost se zavazuje dosáhnout úrovně nad 10 dolarů do roku 2016.

Ponechání této zprávy za nás, musíme jít do samotné podstaty podnikání v této době ve Spojených Státech, a to, co rostoucí mzdy říct.

Za prvé, to znamená, že společnost je přesvědčena, ve své obchodní aplikace outlook, a proto je přesvědčen, že v ekonomice. Skutečnost, že je v plánu zvýšit mzdy nad $10 ukazuje kontinuitu v ekonomickém růstu cestu pro spojené státy, i přes nedávné negativní údaje, jako je například nižší, než se očekávalo PMI výrobní a zklamáním objednávky zboží dlouhodobé spotřeby.

Signalizuje to také, že tempo ekonomiky je zdravý, a proto při centrální banka, Federální Rezervní systém ve Spojených Státech, by měla jednat o úrokových sazbách.

Důvodem pro to je skutečnost, že vyšší mzdy, nebo platy, přináší inflace a inflace může být zastaven pouze pěší turistika úrokové sazby.

S sazby na historické minimum minima, a přichází po letech kvantitativního uvolňování, to by nemělo být obtížné pro inflaci vyzvednout.

Konečně, signalizuje to těžké časy pro akcie jako vyšší úrokové sazby se promítají do nižších cen pro akcie a akciové indexy. Tam jsou některé defenzivní akcie, které se snaží ve vysoké úrokové sazby prostředí, jako je bankovní sektor, například, ale ne McDonalds.

Zatímco vyšší platy jsou určitě dobré pro zaměstnance, obvykle investoři nebudou tleskat, jako se pohybuje.

Z technického hlediska, ceny akcií se zdá ještě více medvědí. Po dosažení 100 značku, cenu tvoří medvědí vzor, a to trojúhelník, který by měl působit jako vzor obrat, a teď, že trojúhelník se zdá být již prolomena směrem dolů.

Magické 100 úrovně, že již dotkl/piercing, musíme vidět ostré retracement předtím, než na akciovém postavit energie pro skutečné prolomení této úrovně.

Důsledky jsou negativní a já jsem favorizovat opce ze současných $96 úrovně nebo vyšší úrovně. Datum vypršení platnosti by měla být koncem měsíce z obou Základních a Technického hlediska.

Nejnovější články: