Koks Stáčírny Přijmout Blockchain Pro Správu Dodavatelského Řetězce

 

Kryptoměna trhu, zdá se, že ztratil svou dynamiku znovu, s Bitcoin (BTC) pohybuje kolem 9300 dolarů úrovní, což představuje ztráty ve výši 0,3% za posledních 24 hodin. Ether (ETH), nativní šifrovací z Ethereum blockchain, ztratila 0,7% na obchodu na $189.03. Nicméně, XRP získal 0.6% obchodu na $0.3008. Další významné altcoins, který získal v posledních 24 hodinách zahrnují Bitcoin Hotovosti ($297.31, 0.9%), Cardano (ADA-$0.0439, 0.4%), TRON (TRX-$0.0198, 0.3%), Monero (XMR-$63.54, 1.4%), OKB (OKB-$3.42, 5.6%), Drátěný (LINK-$2.67, 0.5%), Huobi (HT-$3.97, 2.1%), Tezos (XTZ-$1.24, 36.5%), IOTA (IOTA-$0.2789, o 0,8%,) Litecoin (LTC-$62.85, o 0,2%), a Ethereum Classic (ETC-$5.07, 1.0%). Altcoins, které ztratily země za posledních 24 hodin patří EOS (EOS-$3.55, -1.3%), Cosmos (ATOM-$3.71, 3.8%), Binance Mince (BNB-$20.51, -0.3%), Dash (DASH-$73.26, O 0,8%), LEO (LEO- $0.9803, -1.3%), a Stellar (XLM-$0.0757, -6.4%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

EU navrhuje, vyvíjí vlastní kryptoměna

Evropská Unie vydala návrh dokumentu, který navrhuje vydávání své vlastní digitální měnu. Návrh, který je předmětem změny, navrhuje členské státy, aby vytvořily společnou strategii pro jednání s cryptos, včetně zákazu vysokým rizikem.

Pokud předloženého dokumentu je schválen, což by se mohlo stát již příští měsíc, to by mohlo mít obrovský dopad na crypto sektoru. Za prvé, návrh mohl vyvolat debatu o regulaci cryptos v celé EU. Za druhé, jak řekl dříve, tento dokument rovněž podporuje myšlenku zavedení digitální měny Evropské Centrální Banky. V dokumentu se uvádí: "ECB a jiné centrální banky v EU by vhodné prozkoumat možnosti, stejně jako výzvy vydávající centrální bance digitální měny, včetně zvážení konkrétní kroky v tomto smyslu."

Návrh bude přijata k projednání zítra, a názory týkající se jeho přijetí bude předložena na 5.prosince.

 

Turecko chce prezident soudu pro jeho CBDC dokončena v příštím roce

Prezident turecka Recep Tayyip Erdogan, informovala vládní orgány, aby dokončily proces národní centrální banka digitální měna (CBDC) do příštího roku. Země je národní blockchain-poháněl digitální lira má být odhalen tím, že Centrální Banka dle 2020 Roční Prezidentský Program, který stanoví, digitální lira, které mají být testovány a nastavit na konci roku 2020 dle dokumentu vydaného Turecku je oficiální národní vydání Semahat Gazete.

Vláda také klade za cíl vytvořit softwarovou platformu, která dokáže zpracovat digitální lira a usnadnit okamžité platby. Spolu s centrální bankou, podnik bude mít také účast z národní tech inovací agentury a Vědeckého a Technologického Výzkumu Rady Turecka, také odkazoval se na jako TUBITAK.

Digitální lira plán je pokus oživit místní ekonomiku. Dokument vydaný vládou zní takto: "hlavním cílem je vytvořit finanční sektor se silnou institucionální strukturu, která může reagovat na potřeby financování reálného sektoru na nízké náklady, nabízejí různé finanční nástroje na širokou základnu investorů prostřednictvím spolehlivých institucí a podporu Istanbul je cílem stát se atraktivní globální finanční centrum."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Coca-Cola stáčírny jsou využití blockchain pro správu cross-mejdan

Coca-cola stáčírny začali přijetí blockchain technologie, dohlížet na jejich napříč stranami jednání. Tech společnosti správa provozu IT nealkoholických nápojů společnosti stáčírny, Koks Jedna v Severní Americe (CONA), je využití blockchain platforma postavená německá softwarová firma SAP pro správu svého dodavatelského řetězce.

CONA spravuje platformu, která používá více franchisantů spravovat téměř 160 000 objednávek výrobků Coca-Cola denně. Andrej Semenov, senior manažer v CONA, vysvětlil, že je třeba přijmout blockchain technologie. "Existuje řada transakcí, které jsou cross-firmy a pluralitní, které jsou neefektivní. Jdou přes prostředníky; oni jsou velmi pomalé. A my jsme cítili, že bychom mohli zlepšit tuto a ušetřit nějaké peníze."

Prostřednictvím nasazení blockchain technologie, CONA předpokládá minimalizaci časové období, aby-usmíření z přibližně 50 dnů jen pár dnů. Navíc, v reálném čase informace o transakcích prováděných různými stáčírny v síti, generování $21 miliard dolarů v příjmech za rok, je poskytována výše uvedené distribuované účetní knihy platformu.

 

Kobalt používá Volvo, které mají být sledovány přes blockchain

Výrobce automobilů Volvo hodlá použít kobalt používá ve své baterie, které mají být sledovány pomocí blockchain-založené platformy. Informace byla sdílena při zahájení společnosti je plně elektrický vůz model XC40 v říjnu. K dosažení cíle má společnost napuštěné dohodu s jeho dodavatelé baterií – Jižní Korea založené na LG Chem a Čína-založené CATL.

Volvo vydal prohlášení, ve kterém vysvětluje výhody blockchain technologie v řízení dodavatelského řetězce: "Blockchain technologie, které zavádí transparentní a spolehlivé sdílené datové sítě, výrazně zvyšuje transparentnost suroviny dodavatelského řetězce jako informace o hmotném původu nemůže být změněny bez povšimnutí."

Oba dodavatelé budou starat Volvo baterie požadavky na výrobu Volvo a Polestar modely v nadcházejícím desetiletí při použití blockchain-poháněl platforma pro sledování surovin.

S touto snahou, Volvo má v úmyslu dokázat, že suroviny používané v bateriích elektrických vozidel jsou vypracovány bez vykořisťování dětí a přicházejí z válečných zón bez. Martina Buchhauser, vedoucí oddělení veřejných zakázek ve společnosti Volvo Cars, vysvětlil výhody blockchain platformy v dodavatelském řetězci sledování: "S blockchain technologie můžeme udělat další krok směrem k zajištění plné sledovatelnosti dodavatelského řetězce a minimalizaci všech souvisejících rizik, a to v úzké spolupráci s našimi dodavateli."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: