Medvědí USDCAD Má 1.19 Úrovni V Nedohlednu

 
Působivé práci čísel z USA a Kanady se v pátek obchodování trochu matoucí na páru USDCAD. Důvodem pro to bylo z důvodu, aby obě sady dat bití očekávání. To znamenalo, že USDCAD obchodníci nevěděl, jestli by měl jít dlouhé nebo krátké.

V předvídatelným způsobem pro obchodování měnových trzích, USDCAD se dvojice umístila na předchozí minima, pak udělal houpačka, aby se maxima (a to skoro podařilo), pouze pro prodejce, krok znovu, aby se zasadila pár dolů.

Tam je ještě klasika a a b přesunout z hlediska Elliotových Vln Teorie. To znamená, že c vlna by měla následovat. Nicméně, c vlna v takový vzor je vždy impulzivní krok a měli bychom se podívat na zrychlení směrem dolů s 1.19 oblasti je v nedohlednu.

Co by mohlo vyvolat takový krok, protože trh je nyní sedí na 1.2400 zvládnout? Co by mohlo být důvodem pro USDCAD ponořit tak moc?

Jedna odpověď může přijít z trhu s ropou, jako OPEC setkání skončilo minulý pátek a výsledek byl ten, každý hledá: členy ve výstupu na současných úrovních a v důsledku ceny ropy vyskočila.

Je dobře známo, skutečnost, že olej a USDCAD jsou nepřímo spojeny, a první reakce na USDCAD byl pohyb směrem dolů.

OPEC oznámení přišlo před dat pracovních míst byl propuštěn, takže obchodníci pokrčil rameny, alespoň pro páteční obchodování.

V impulzivní pohyb existuje pět různých vln a tyto vlny mohou být všechny nápravných v tomto případě mluvíme o terminálu impulzivní krok, nebo ne, pokud klasického jeden začíná.

Chtěl bych jít s druhou možností a protože USDCAD je přední měnového páru, v tom smyslu, že reaguje jako první, než ostatní měnové páry následovat, třetí vlna směrem dolů by měla prokázat, šťavnaté pro medvědy a bolestivé pro býky.

Příští týden máme bydlení údajů z Kanady, nicméně pokud nedávná ekonomická verze, jako je Ivey PMI, který přišel nad 60(!!!) úroveň a působivé práci čísla od pátek, pak bydlení údaje by měly ukázat stejné, proto ten CAD bude mít hodně kupujících.

To by se mělo projevit na nižší hodnoty pro USDCAD, a stejně jako to, že technické analýzy obrazu je popsáno výše, je více než možné, jako nedávný nárůst volatility nám ukazuje, že čtyři sta pips pohyby nejsou tak vzácné. Chcete další důkaz? Stačí se podívat na nedávné statistiky pro EURUSD a USDJPY párů.

Nejnovější články: