Silné Výrobní Údaje Pohání Kiwi Dolar

 

Novozélandský dolar se semkl proti euro, libra, dolar a ostatní vrstevníci po páteční data ukázala, že výrobní sektor rostl ve zrychleném tempu. Zisky jsou významné s ohledem na skutečnost, že Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) má pevně uvedla, že se bude držet benchmarkové sazby na rekordně nízkou úroveň 1,75% do roku 2020, zatímco ostatní centrální banky pracují směrem k "normalizaci" jejich úrokové sazby. I po čtrnácti dnech v blízkosti horní části G10 měny výkonu stůl, Kiwi Dolar byl ponechán ošetřovatelství, co je ještě o 3,4% ztráty proti USA dolar na rok 2018, i když je to nyní o 1,2% proti Brexit-zasažený Libru. Analytici Goldman Sachs věří, že jižní měny bude pravděpodobně provádět silně v měsících.

 

Ekonomické údaje zvyšuje Kiwi dolar

V pátek, BNZ-BusinessNZ výrobní index vzrostl na sezónně očištěné 53.5 v říjnu, a to až 1.60 bodů výše. září a blíže k dlouhodobému průměru 53.4. Komentuje výrobní index, BNZ senior ekonom Doug Oceli, řekl: "Tam byl pohled lepší podmínky obchodování v říjnu na Novém Zélandu je výrobní sektor. To vyplývá několik měsíců pomalejší, omezené rozšíření."

Kromě toho, výrobní opatření, stál u 52.8 minulý měsíc, od 49.9 v září. Index nových objednávek vzrostl na 56,7 od 52.9 a index zaměstnanosti se zvýšil na 52.4 z 50,9 v předchozím měsíci. Hotové zásoby index skončil. října v 53.0 z 52.8 v předchozím měsíci, zatímco dodávky klesl na 50,5 z 52.3.

Komentuje výrobní index Catherine Vousy, BusinessNZ výkonný ředitel pro výrobní řekl, "V souladu s lepší celkový výsledek, podíl pozitivních komentářů, 58,3 procenta, také zvýšila se poptávka po produktech z offshore zákazníky poznamenal celé. Jiní poukazují na to, sezónní vlivy, jako je zlepšení povětrnostních podmínek, stejně jako pre-Vánoční sezóna rozkazy."

Ve zprávě se také uvádí, že "v říjnu výsledkem byla vítaná změna od místa, kde průzkum seděl za předchozí čtyři měsíce."

Mezitím, Australský Premiér, Scott Morrison uvedl, že Spojené Státy a Čína se pohybuje směrem usnesení do obchodní války, které zpochybňuje hospodářský růst v celém regionu.

Australský premiér dále uvedl, že USA a Čína jsou si vědomi skutečnosti, že jiné země APEC chtějí vidět obchodní války, která začala v červenci až do konce brzy. Morrison řekl, "tam je mnohem více pokroku než je pravděpodobně uznal."

Podél stejných linek, Goldman Sachs analytici naznačují, že klienti banky investovaly v jižní měny před 2019 rok, v očekávání, že oživení v rozvíjejících se finančních trhů a zrychlení Čínské ekonomiky.

Goldman Sachs se domnívá, že nevýhodou pro novozélandský dolar je nižší, a tak tam je malé riziko pro obchodníky, když bude dlouho v Nový Zéland dolar vůči hlavním měnám.

Ekonomické údaje v USA byla smíšená, za poslední dva týdny. Oba Philly Fed Index Výrobní a Konečné Velkoobchodní Zásoby nebyly tak za očekáváním ekonomů. Průmyslová výroba vzrostla o mírný 0,1% v říjnu, ale byl krátký ekonomů očekávání 0,2% růstu. V září průmyslová výroba vzrostla o 0,2%.

Ekonomické údaje a politický vývoj podporovat další posilování pár NZDUSD.

Cena graf ukazuje pár NZDUSD se pohybuje ve vzestupném kanálu. Měnový pár má také přešel nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc indikátor MACD roste s pozitivní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že NZDUSD se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: