HDP a Obchodní očekávání pro USD

 
Tady jsme před asi nejdůležitější ekonomické události pro toto léto. Nemluvím o FOMC (Federální Výbor pro volný Trh), setkání, mám na mysli USA HDP má být propuštěn ve čtvrtek.

Trh očekává růst o 2,6%, když HDP je oznámeno. V předchozím čtvrtletí vykázaly spíše recesní -0.2%, a řekl bych, že je rozhodující v utváření rozhodnutí Fedu přejít na sazby.

Věřím, že Fed nebude zvyšovat sazby dříve než v září, a já jsem především zájem na tom, že když Fed bude nakonec zvýšení sazeb bude to v jednání, které následuje tisková konference – s cílem komunikovat rozhodnutí a jeho potenciální dopad lepší.

Jinými slovy, první příležitost přijde v září, stejně jako ekonomické projekce se bude propuštěn, stejně, a toto setkání je jeden celý trh se dívá na.

Pokud je aktuální HDP za 2. čtvrtletí (v důsledku být oznámen tento týden), je nižší než 2%, šance pro Fed trampovat, jsou v podstatě nulové, a i když začnou na výlet, to bude jeden výlet, a ne začátek cyklu utahování.

Americký dolar je na světě financující měna, a je používán po celém světě, když se společností a zemí si půjčit, vzhledem k extrémně nižší úrovně úrokových sazeb, které dominovaly trhy na tak dlouhou dobu.

S Fed začíná na výlet, ty, které si půjčil v období, kdy úrokové sazby byly nízké, bude mít víc času na splacení svého dluhu, a to by mělo být nejvíce patrný v rozvíjejících se trzích.

Pár, který s tím, že globální ekonomika trčel v letošním roce řecká krize, spolu s Čínské zpomalení, a nyní akciový trh, krize, a uvidíte, že Fed bude mít těžké situace, aby dodávat své první zvýšení sazeb ve více než 6 let.

Věřím, že se bude držet svých záměrů výlet, jako výlet je viděn jako data závislá a to znamená, že pokud HDP, je v pořádku, budou dodávat výlet. Soubor dat, na vědomí, zejména je dat pracovních míst, což se zdá porazit očekávání pokaždé, když jsou uvolněny.

Americký dolar by měl být hlavním hybatelem tohoto konce týdne, jedna cesta nebo jiný.

Nejnovější články: