Aussie Shromáždění Na Zlepšení Chuti Riskovat

Australský Dolar ukázal, výlet na pondělí s překvapením injekce stimulačního do Čínské ekonomiky. Navíc, Donald Trump je pozitivní prohlášení, pokud jde o americko-čínských obchodních jednání také se obrátil sentiment na býčí směrem k jižní měn. Z nízké 0.7054, AUDUSD pár shromáždil dosáhnout 0.7125 úrovně. Analytici v Morgan Stanley, Bank of America, Merrill Lynch, a Commonwealth Bank of Australia se doporučuje dlouhé pozice v Australském dolaru.

 

Aussie stoupá na zlepšení chuti riskovat

Lidová Banka Číny (PBOC) oznámila, že řez v hotovosti minimálních rezerv (částka, která má být drženy jako rezervy bank) o 100 bazických bodů (bps), nebo 1%, což je krok, který by mohl vést k uvolnění 1,5 bilionu juanů (US$210 miliard kč) do bankovního systému. Bylo rozhodnuto o zastavení hospodářského poklesu v zemi.

Snížení povinných minimálních rezerv (PMR) bude realizován ve dvou fázích. Čínská centrální banka režíroval tuzemských bank snížit RRR o 0,5% na 15. ledna. Další snížení podobného rozsahu je doporučeno, aby být provedena na 25. ledna. Zvýšení likvidity budou použity půjčovat na soukromé podniky a malé podniky. V současné době, požadavky na rezervy (PMR) je zavěšen na 14,5% pro velké banky a 12,5% pro menší banky.

Peking doufá, že oživí její růst zvýšením investic na infrastrukturu, jako jsou silnice, železnice a letiště. PBOC investoval 42.9 miliard juanů v prosinci přes přislíbila doplňující úvěrů China Development Bank, Zemědělské Rozvojové Banky Číny, a Export-Import Bank of China.

Nárůst stavební činnosti povede k nárůstu poptávky po oceli, což vedlo ke značnému zvýšení dovozu železné rudy. Austrálie, která je největším dodavatelem železné rudy do Číny, se očekává, že prospěch se tento krok. Jako výsledek, obchodníci kupují Australský dolar. Po snížení RRR, žehlička ceny shromáždil včera. Náklady 62% z pokut vzrostl na $73.51 za tunu, což odráží zisk 14,4% od listopadu 2018.

Mezitím, americký Prezident vydal optimistické prohlášení o obchodní jednání, a to především proto, že věří, že zpomalení ekonomiky bude podporovat Asijský národ jednat a dospět k dohodě.

V Bílém Domě, Trump novinářům řekl, "myslím, že Čína chce, aby si to vyřešit. Jejich ekonomika je na tom dobře. Myslím, že jim dává velkou motivaci k jednání."

"Čína jednání jdou velmi dobře," Trump dodal.

Formální jednání, která začala v Pekingu tento týden, tvář 1. Března lhůty, která je v souladu Forex a ostatní finanční trhy na hraně. Minulý měsíc, obchodní Zástupce, Robert Lighthizer, řekl, že není žádný plán, jak změnit pevný termín a nedávno oznámila, tarify by být prováděny, pokud jednání nevedou k dohodě do té doby.

Pozitivní prohlášení Trump a hotovostní rezervy snížení Čína vyzvala analytici na obou Morgan Stanley a Bank of America Merrill Lynch radí svým zákazníkům, aby nákup Aussie. Kromě toho, Commonwealth Bank of Australia má také vydala býčí výhled pro Aussie.

V komentáři k snížení RRR, Hans Redeker, vedoucí FX strategie v Morgan Stanley, řekl: "Optimismus kolem NÁS-Čína obchodních jednání, PBoC řezání RRR o 1% na podporu Čínské ekonomiky a lepší, než se očekávalo, Čína PMI služeb by měl umožnit, 'Čína proxy a komodity, FX, jako AUD a CAD odskočit takticky. To je zvláště jako krátké umístění v těchto dvou měn je největší v G10. My jsme chtěli koupit AUD A CAD vs. USD na trhu."

Proto, základy prospěch další uptrend na AUD/USD pár.

Technicky je měnový pár se pohybuje podél vzestupného kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Navíc, money flow ukazatele je rostoucí s čtení výše 50. Proto očekáváme, že pár USD/CAD nadále optimistický v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: