Binární Opce Obchodní Plán pro Groupon

 
Groupon (NASDAQ:GRPN) se snaží znovu objevovat sebe, ale bez úspěchu. Jejich zisk se ujít míle a e-commerce společnost čelí tvrdé konkurenci od Amazon a řada menších on-line prodejců.

Současné prostředí není opravdu pomáhá jako hodně spotřebitelské výdaje ve Spojených Státech je to stále ještě zaostává za křivky. To nutí společnosti, aby přepočítat jejich obchodní plány, stejně jako objevování nových kanálů příjmů a nové směry pro jejich podnikání.

S olejem obchodování na pětiměsíční minima, tam je málo k označení pick-up v inflaci. To znamená, že Federální Rezervní systém USA je potenciál. září sazeb je pravděpodobné, a bude "jednou a dost" přesunout nyní, že NFP je za námi.

Tento týden Maloobchodní Tržby ve Spojených Státech by se nám nabízejí další stopy o stavu amerických spotřebitelů a jakákoliv známka slabosti by měl mít vliv GRPN stejně jako na měsících.

Z technického hlediska, GRPN akcie se bez pádu po sérii tří vyšší maxima na $8 mark, a to byl zvrat vzor. Opravdu cena obrátil z této oblasti jako je obchodování na $4.43/akcii, bez jakékoliv známky couvání vyšší, neboť kupující jsou prostě mizí.

Nicméně, tam je háček v grafu jako celek pohybovat od $8 na $4.40/share oblasti je vyroben v přímce, která směřuje opravdu dobře. To je znamení korekce, a není to impulzivní krok.

Impulzivní krok musí mít jinou strukturu pro druhé a čtvrté vlny, jako je třeba střídat. Nemáme žádné střídání tady a to znamená, že v době klesající kanál je rozbité můžeme bezpečně předpokládat, že oprava je hotová a nová vlna v opačném směru začala.

Proto plán je počkat na Maloobchodní Prodej ve Spojených Státech, aby být propuštěn a nakreslete linku trendu vidět horní straně kanálu. Do doby 5$ mark je rozbité můžeme říci, že kanál je rozbité stejně a že by mohlo být dobré místo na nákup call opce s tak velký, datum vypršení platnosti, jak je to možné.

Pokud Maloobchodních Tržeb zklamal pak se podívejte na nákup put opce v době, trend linka je testována, takže $4.80 by bylo pěkné zarážející cena s konci měsíce expirace.

Nejnovější články: