Nadměrné Platit Daně V Bitcoin

 

Na začátku roku 2019 začala dobře s Bitcoin (BTC) získává 7% v minulém týdnu obchodovat za kolem $4,000 úrovně. Spolu s Bitcoin, altcoins jako Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Tron (TRON) a Cardano (ADA) získaly mezi 13% a 21% ve stejném období. Důvod pro zrušení je věřil být pohyb 2521 Bitcoinů v hodnotě zhruba 10,1 milionu z cryptocurrency výměna do vlastní peněženky. Na trhu se domnívá, že tento převod jako signál k dočasnému konec prodat, která začala v listopadu. Technicky, Bitcoin (BTC) má přejít nad úroveň 4370 aby se zase vzestupnou ve střednědobém horizontu. Do té doby, všechny demonstrace by měly být použity k ukončení dlouhé pozice.

 

Vládní iniciativy na úrovni

FSA a ETF crypto sledování

Japonská Agentura pro Finanční Služby (FSA) zkoumá možnost umožnit ETF sledování cryptocurrencies místo budoucí zakázky. Přesně, regulátor zvažuje umožňující Bitcoin ETF, místo toho, aby Bitcoin a Ethereum futures'. V tomto ohledu je agentura v současné době studuje zájmu kryptoměna průmyslu při vytváření Etf, které sledují digitální měny.

Zejména, USA Komise pro cenné Papíry zamítla žádosti týkající se Bitcoin Etf, včetně jednoho navržený Winklevoss dvojčata, kteří vlastní Gemini exchange. Mnoho crypto odborníci se domnívají, že na Burze by mohla poskytnout tolik potřebné legitimity crypto produkty a zároveň je dosažitelný pro ty, kteří mají obchodní účet u brokera.

 

Manželství certifikáty uložené na blockchain

Používání blockchain pro vydávání manželství důkazů je další příklad blockchain přijímány pomalu, ale vytrvale v reálném světě scénářů. V USA, Washoe County, Nevada začala ukládání oddací listy na blockchain.

Poprvé v dubnu roku 2018, Washoe County uloženy oddací list na blockchain. Ti, kteří si vezmou v tomto Kraji budou mít přístup k blockchain-pohon platformu pro zobrazení a stažení jejich oddací list v digitální podobě prostřednictvím svého počítače nebo chytrého telefonu. Kraj používá Ethereum blockchain pro uložení oddací listy. Kromě toho, že používá smart smluv na ochranu dokumentů.

Jako datum, 950 manželství certifikáty byly vydány pro páry, kteří pobývají uvnitř a vně městě Nevada. Co je důležitější, páry, zájem o tuto službu, budou moci získat jejich oddací list v méně než 24 hodin prostřednictvím e-mailu. Dříve to trvalo mezi sedmi a deseti dny pro manželství certifikáty, které mají být dodány do páry.

 

Iniciativy soukromého sektoru

ConsenSys a AMD

Na Ethereum-na základě vývoje produktu startup, ConsenSys, vstoupila do joint venture s US-založené výrobce čipů AMD k rozvoji cloud computingu rámec založený na blockchain.

Architektura, jménem W3BCLOUD, bude vytvořen prostřednictvím společného úsilí zahrnujícího AMD, ConsenSys a Spojené Arabské Emiráty-založené investiční podnik Halo Podniků. W3BCLOUD budou navrženy tak, aby poskytovat "optimized datacenter řešení pro rozvíjející se blockchain pracovní vytížení." Softwarové programy postavené pro podniky a vládní organizace budou moci využít W3BCLOUD řešení. Být "první nezávislé cloud computing blockchain" povoleno rámec, W3BCLOUD bude nabízet "větší transakční propustnost" s lepší zabezpečení.

Nadměrné platit daně s Bitcoiny

V listopadu roku 2018, vláda Ohio schválila placení daní pomocí Bitcoins, a on-line maloobchodní gigant Nadměrné je nyní s využitím tohoto zařízení. Nadměrné plánuje zaplatit část jeho daňové povinnosti pomocí Bitcoin. Nadměrné, inovátor Bitcoin, začala přijímat kryptoměna v roce 2014. To je třeba platit daň z kapitálových výnosů na kryptoměna platby. Proto, Nadměrné budou muset platit další daně na Bitcoiny použít na zaplacení daní. Nicméně, Nadměrné může získat tentokrát vzhledem k poklesu ceny Bitcoinu. Pokud Nadměrné koupil Bitcoiny na vyšší rychlost, než je aktuální obchodovanou cenu, pak kapitálové ztráty mohou být kompenzovány s daňové povinnosti.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: