Euro Posiluje o Prodeji Rizikových Aktiv Banky

 
Pokles EURAUD pár, vyvolané výsledek Brexit hlasování, pokračoval až do minulého týdne, kdy EURAUD dotkl nízké 1.4534. $14 miliard peněžní náhradu požadoval AMERICKÉ Ministerstvo Spravedlnosti od Deutsche bank za údajné neetické prodej cenných papírů krytých hypotékami také oslabilo Euro dolaru. Nicméně, jak je vysvětleno pod, Euro se nyní obrátil trend a, paradoxně, stejným důvodem pro slabost je nyní hnací Euro dolar.

Deutsche bank krize se výrazně snižuje pravděpodobnost, že další kolo uvolňování ze strany ECB (Evropské Centrální Banky) z důvodu, že to by dát další tlak na úrokové sazby a v konečném důsledku vliv na spodní line bank. V případě, že finanční zdraví bank v Eurozóně, dostane postižené, pak to může dokonce nastavit řetězovou reakci na celém světě.

Deutsche bank krize donutila několik bank k ředění jejich rizikových aktiv. Několik z těchto aktiv byla financována úvěry v Eurech. Prodej majetku má za následek navrácení Eur a zvýšení poptávky po společné měny.

Vzhledem k převažující slabost, banky v Eurozóně jsou schopni půjčovat Eur, které přicházejí do. Velký přebytek běžného účtu je také podpora Eura, aby zůstaly silnější proti jeho soupeři.

Na druhou stranu, hybnost v Australský dolar se zdá být na ústupu a to především v důsledku zvýšení vyhlídky na zvýšení úrokových sazeb Fed do konce prosince. Australský statistický Úřad včera oznámil, že úvěry na bydlení v srpnu poklesly o 3% ve srovnání s červencem. Analytici očekávali pouhé 1,3% a pokles domácí půjčky na m-o-m základ. I v červenci, úvěry na bydlení zaznamenaly negativní růst o 4,5%, ve srovnání s předchozím měsícem. Situace naznačuje zpomalení na trhu bydlení.

Z výše uvedených důvodů, Euro se očekává pokles, stejně jako Aussie, která je vnímána mít za běh proti jeho soupeř měny v nedávné minulosti. Takže vzhledem k výše uvedené skutečnosti v úvahu, máme býčí výhled na EURAUD pár.

Na EURAUD měnový pár je na pevné vzestupný trend, jak je uvedeno rostoucí MACD a momentum indikátor. Kříž má prokázanou podporu na 1.4580.

Tedy dlouhou pozici v EURAUD dvojice mohou být přijata tím, že Forex obchodník těžit z rostoucí trend. Dlouhé vstupu mohou být vyrobeny blízkosti 1.4600. Aby se zabránilo nesnesitelné ztráty, které mohou vzniknout z spekulativní pozice, příkaz stop loss může být umístěn níže 1.4560. Dlouhé pozice může být uzavřena v blízkosti 1.4820.

V případě binární obchodník, obchodování one touch opce by pravděpodobně výsledek v zisku. Realizační cenu call opce by neměla být větší než 1.4720. Podobně uplynutí lhůty pro one touch opce by měla být alespoň jeden měsíc.

Nejnovější články: