Euro Zůstává Slabý Jako německý ZEW Indikátor Hity 8yr Nízké

 

Eurodollar nadále rozsah-vázané proti dolar i přes zprávy o prudkém poklesu v němčině důvěru investorů v srpnu. Zejména, růst v USA index spotřebitelských cen v červenci byl schopen půjčovat dostatečný impuls pro americký dolar, aby získali půdu k euru. Pár EUR/USD i nadále obchodovat v úzkém rozmezí 1.1190 a 1.1230 za posledních jeden týden.

Je ZEW Indikátor Ekonomického Sentimentu pro Německo ponořil do -44.1 z -24.5 v červenci, bít svou nejnižší úroveň od prosince 2011, podle údajů z ZEW-Leibniz Centra pro Evropský Hospodářský Výzkum. Čtení má zvýšené obavy z recese v největší ekonomice eurozóny regionu. Ekonomové očekávali čtení -28. Zejména, dlouhodobý průměr ukazatele je 21.60 bodů.

Data z průzkumu vyplynulo, že současné podmínky index klesl na -13.50, z -1.10 v předchozím měsíci. Ohlášené číslo je nejnižší od Května 2010. Ekonomové předpovídají čtení -5.90.

V komentáři na čtení, ZEW Prezident Achim Wambach řekl: "ZEW Indikátor Ekonomického Sentimentu ukazují na výrazné zhoršení výhledu německé ekonomiky."

Achim Wambach také řekl, že zvýšená obchodní napětí mezi USA a Čína, devalvace měny a zvýšení šance na ne-jednat Brexit má dát další tlak na již tak slabou ekonomiku Eurozóny. Dále uvedl: "To bude s největší pravděpodobností dát další tlak na vývoj německého exportu a průmyslové výroby."

Investor index důvěry pro Eurozónu klesl na -43.6 z -20.30 v červenci. Podobně, současná situace index se snížil 3.90 bodů -14.50.

Německý vývoz i nadále trpět kvůli obchodní válce mezi USA a Čínou. Kromě toho, slabost v automobilovém odvětví dělal to obtížný pro zpracovatelský průmysl odskočit od zpomalení, které začalo v roce 2018. Nedávné údaje o trhu práce je také signalizace slabost na účet hospodářského poklesu, poháněný vnější problémy a slabé spotřebitelské výdaje.

V USA vzrostly spotřebitelské ceny v červenci, zasedání ekonom prognózy, podle údajů zveřejněných podle amerického Ministerstva Práce. Zejména, jádrové spotřebitelské ceny vzrostly vyšší-než-očekávaný po vykazovaném měsíci.

Ministerstvo Práce uvedl, že index spotřebitelských cen vzrostl o 0,3% v červenci, po zvýšení o 0,1% v Květnu a červnu. Ekonomové očekávali spotřebitelských cen vzroste o 0,3%. Rychlejší růst cen byl způsoben především do značné oživení cen energií, které se zvýšily o 1,3% v červenci po poklesu o 2,3% v červnu.

Ceny potravin byly beze změny pro druhý po sobě jdoucí měsíc. Kromě cen potravin a energií, core spotřebitelské ceny se zvýšily o 0,3% pro druhý po sobě jdoucí měsíc, zatímco ekonomové očekávali 0,2% nárůst. Zvýšení ceny z útulku, letecké tarify, lékařskou péči, oblečení, osobní péče a vybavení domácností přispěla k růstu v hlavních spotřebitelských cen.

Pokud jde o zvýšení základní ceny Andrew Hunter, Senior americký Ekonom Capital Economics řekl, že čím vyšší-než-očekávaný nárůst základní ceny "naznačuje, že inflační tlaky nemusí být tak tlumený jak se všeobecně předpokládá."

Pokud jde o pravděpodobnost snížení sazeb, řekl Lovec: "za Předpokladu, že příchozí údaje o činnosti nadále zhoršovat, nicméně, Fed stále vypadá pravděpodobné, že snížení úrokové sazby znovu příští měsíc."

Na roční bázi, spotřebitelské ceny vzrostly o 1,8% y-o-y, v červenci zvýšila z 1,6% nárůst v červnu. Jádro spotřebitelských cen rostl o 2,2% y-o-y v červenci, a to z 2,1% v červnu. Přístřeší a zdravotní péči, ceny zaznamenány značné rok-přes-rok růst.

Slabý německý ekonomický sentiment a nevyřešené US-Čína obchodní válka předpokládá se, že udržet pár EUR/USD rozsah-vázané v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že pár EUR/USD obchoduje pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor hybnost zůstává plochý. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstat rozsah-vázané mezi 1.1230 a 1.1170.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: