GoPro Změní Býčí na Působivé 1Q17 Outlook Rev.

 
Dříve tento měsíc, akce výrobce fotoaparátu Gopro Inc (NASDAQ: GPRO) uvádí, že fiskální rok 2016, ve čtvrtém čtvrtletí zisk, který přesáhl odhady analytiků. Nicméně, akcie ztratily více než 10% tak daleko, a uzavřel na $9.66 na pondělí. Nižší, než se očekávalo ve čtvrtém čtvrtletí příjmy primárně způsobil pád cen akcií. Očekáváme býčí trend zrušení z důvodů uvedených níže.

San Mateo, Kalifornie-založená společnost oznámila, že fiskální rok 2016, ve čtvrtém čtvrtletí příjmy ve výši 540.62 milionů, což je o 23,8%, od $436.60 milionů v podobné čtvrtletí loňského roku. Wall Street analytici očekávali GoPro hlásit příjmy ve výši 576 milionů. To je druhý nejvyšší příjmy čtvrtletí v historii společnosti.

Pro 4Q16, výrobce Hero 5 fotoaparát zaznamenal rozšířily GAAP čistá ztráta ve výši $115.71 milionů nebo $0.82 na akcii z $34.45 milionů nebo $0.25 na akcii v 4Q15. Čtvrtletní ztráta zahrnuje náklady na restrukturalizaci ve výši 37 milionů.

Ve 4. čtvrtletí non-GAAP čistý zisk byl $42.37 milionů nebo $0.29 na akcii, ve srovnání s čistou ztrátou $11.40 milionů nebo $0.08 na akcii v předchozím roce to podobné čtvrtletí. Analytici očekávali zisk $0.21 na akcii.

Během posledních čtvrtletí, Hero 5 byl nejprodávanější fotoaparát v USA a EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) trzích. Podle NPD retail tracking service, výrobky GoPro vzal tři z prvních pěti míst v kategorii kamery. V Číně, prodeje GoPro výrobků vzrostly o 61% y-o-y ve čtvrtém čtvrtletí. Společnost plánuje vstoupit několik nových trzích v nadcházejících měsících.

Během posledních čtvrtletí, Quik Mobilní Aplikace byl stažen čtyři miliony krát, což představuje 30% sekvenční nárůst. Měsíční aktivních uživatelů Quik Mobilní ztrojnásobil na y-o-y základ.

Pro 1Q17, GoPro předpokládá příjmy ve výši $200 milionů, s chybou rozpětí + / - 10 milionů dolarů. Zejména pro 1Q16, společnost vykázala tržby ve výši $184 milionů. GAAP a non-GAAP hrubá marže se očekává, že bude v nízkých 30% pro aktuální čtvrtletí. Tedy, s ohledem na růst tržeb a silné první čtvrtletí outlook, zásadně, akcie se očekává, že zůstat rozsah vázán s býčí směr.

Cena graf je uvedeno níže označuje pevnou podporu pro akcie v 9.15. Rostoucí stochastic RSI indikátor také potvrzuje býčí směr akciového GoPro. Můžeme tedy očekávat, že zásoby se oceňují na další úroveň rezistence $13.

Binární obchodník může uvažovat o nákupu vysoko nebo výše uvedené smlouvy využívat pravděpodobné rostoucí trend v ceně akcií. Obchodník by měl vybrat smlouvy, kdy se akcie obchoduje poblíž 9.50. Konečně, v zájmu obchodníka, je lepší zvolit dobu platnosti sedm dní na zakázku.

Nejnovější články: