Nový Zéland Dolar Na Silné Maloobchodní Tržby Dat

 

Kiwi dolar byl jedním z nejhůře měny v letošním roce. Pokles cen mléka a mléčných výrobků, a nárůst cen energií, které přispěly k jeho slabost. Navíc, zatímco mnoho klíčových centrální banky zvyšovat sazby často,Reserve Bank of New Zealand nadále udržovat úrokové sazby na 1,75 procenta, což NZD cíl pro krátké prodávající.

Nicméně, Kiwi dolar může dostat krátký oddech proti ostatním bojují top tier měnách, jako je Libra, vzhledem k pozitivní údaje maloobchodní tržby hlásil dříve, dnes a celkovou slabost v dolar způsobené Trump připomínky proti Fedu.

 

Kiwi obdrží podporu z ekonomických dat & Trump mluvit proti Fedu

Ve středu, údaje ze Statistiky Nového Zélandu ukázaly, že maloobchodní objem prodeje se zvýšil o sezónním očištění o 1,1% ve druhém čtvrtletí, ve srovnání s 0,3% růstu v předchozím čtvrtletí. Ekonomové očekávali růst pouze o 0,4%. Kromě automobilů a čerpací stanice prodej, jádrové maloobchodní tržby zvýšily o 1,4% v druhém čtvrtletí, porazil očekávání analytiků ve výši 0,8% růst. V předchozím čtvrtletí, jádrové maloobchodní tržby zvýšily o 0,6%, tedy růst byl obzvláště slibné v tomto odvětví.

Ve skutečnosti, tyto robustní čísla naznačují, že růst HDP ve druhém čtvrtletí by překonat Reserve Bank of New Zealand je prognóza 0,5%. Takže, šance na snížení sazeb o novozélandské Centrální Banky je značně snížena.

V komentáři na silné maloobchodní tržby dat a jejich dopad na výhled úrokových sazeb, Mark Smith, senior ekonom v ASB Bank, řekl: "Silné maloobchodní objemy jsou v souladu s naším o 0,9 procenta. vyber pro Q2 HDP...překážka na blízko-termín OCR řez RBNZ zůstává vysoká."

Jako měna trh nyní očekává, že Reserve Bank of New Zealand, aby se zabránilo snížení úrokových sazeb, Kiwi dolar dostává tolik potřebný impuls.

Kromě toho, Trump je dobře-propagoval nespokojenost nad Fedu manipulace úrokových sazeb v USA, oslabila dolar. Tento týden, americký Prezident také obvinil Čínu a EU z manipulování svých měn. Jeho žádným tajemstvím, že Trump nechce v USA dolar zůstane slabý, a prostřednictvím těchto taktiky je účinně mluvit dolar dolů.

Přes rybník, euro zůstane slabé na turecké nákazy obavy, a to i přes silný hospodářský růst, Libra pokračuje v boji mezi zvýšené obavy z ne-jednat Brexit.

Technicky, Libra-Nový Zéland pár zůstává extrémně slabá na grafu. GBPNZD vytvořila medvědí dragon vzor, který by mohl vést k páru směrem dolů.

Nicméně, nepřímo, tento vývoj podporují Nový Zéland dolar je uptrend proti první světové měny.

Tento týden ve Washingtonu, jednání začne mezi top úrovni manažerů z Číny a USA, aby vyřešit obchodu a duševního vlastnictví souvisejících otázek. Trh očekává nějaký kompromis musí být dosaženo, což vede k odnětí posledních dovozní cla. Výsledkem je, že riziko chuť k jídlu se zvýšila na měnovém trhu, a když k tomu dojde, Kiwi dolar a Australský posílit. Takže kombinace všech těchto faktorů se očekává, že držet novozélandského dolaru silný v krátkodobém horizontu.

 

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: