Obchodní Plán pro Procter & Gamble

 
Procter & Gamble (NYSE:PG) je spotřební zboží gigant a jedna z největších společností na světě. Jejich výrobky patří řada dobře známá jména, jako společnost aktivní ve více než 180 zemích a má kolem sedmdesáti značek.

Spotřební zboží výrobci byly vždy vnímána jako bezpečná volba, když přijde na investování na akciovém trhu. Když některá aktiva se stal příliš riskantní způsob, jak vyvážit bezpečnost vašeho portfolia je přesměrovat investice do těchto tzv. "defenzivní akcie". Toto je dobře známá strategie pro vyvážení portfolia.

Tato strategie nemůže být více relevantní i dnes, se současnou volatilitu vidíme téměř denně na akciových trzích . Dalším příkladem z této volatility byl S&P500, který klesl těžce na konci srpna – velmi nečekaný krok. Toto byl P&G investory, kteří chtějí diverzifikovat portfolio do více "stabilní" společnosti a odvětví. Zatímco biotech nabízí silné výnosy, poslední období zpět do bezpečí ukázala odliv z těchto odvětví, které spotřebního zboží společnosti mohou profitovat.

Měnová politika hraje důležitou roli, protože to je americká společnost, se silou amerického dolaru představující mnoho problémů. V tomto ohledu, dnešní FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) minut se má odhalit, co členové Fed diskutovali na zářijovém setkání. To by mělo nabídnout další stopy o budoucí směřování amerického dolaru, čímž nám pomáhá vypracovat strategii pro P&G.

Při pohledu na cenu akcií společnosti vidíme, že spike vyšší nad 90 usd/akcii úroveň byl následovaný dip nižší, téměř stejně agresivní jako předchozí vyšší tah. Toto je první znamení obrácení vzor, nazývá ironicky "hlava a ramena" vzor.

Věc se má tak, že vzor byl skutečně dokončen a rozbité nižší, ale výstřih je přezkoušeno většinu času. Toto přezkoušení by měla přijít kolem $77/share úrovni, a to otevírá případ pro call a put opce, které mají být obchodovány.

Opce by měla být instalace ze současných $73/sdílet ceny a zakončit. října datum vypršení platnosti. Opce by měly být obchodovány, když jde trh do 77 dolarů-$78 úrovni, a jeden měsíc vypršení platnosti může být použit pro to taky.

Pokud bych měl porovnat obě možnosti z rizik hlediska, jak strategii řekl bych, že jeden vzhůru, je riskantní. Proto, množství investovaných pro call opce by měla být nižší než částka, kterou investoval pro dal možnost, aby se minimalizovalo riziko.

Nejnovější články: