Spotify Inovovány Monness, Crespi, Hardt Analytik

 

Spotify Technology (NYSE: SPOT) chytil titulky včera po streamování hudby vůdce zajištěné býčí výhled z Brian White, analytik Monness, Crespi, Hardt & Co. Spotify, světový lídr v oblasti streamování hudby služba, zhruba 180 milionů měsíčních aktivních uživatelů a 83 milionů platících předplatitelů na konci června. Akcie Spotify uzavřel na $191.96 včera, v blízkosti rekordní úrovně 198.99 obchodovány na 26.července.

 

Spotify v záři reflektorů

Podle analytika, Spotify je dva-tier model (prezentační vrstva a datová vrstva) a široké globální přítomnost místě společnost ve výhodě proti Apple (AAPL) a Google, které mají hluboko do kapsy. Zatímco výpis výhod, White vysvětlil, že "Vzhledem k tomu, Spotify silnou růstovou trajektorii, na bázi předplatného model, solidní finanční pozici, globální dosah, rozšíření povědomí o značce a #1 pozice v časných stádiích rychle roste streamování hudby na trhu, věříme, že investoři budou i nadále tíhnou k akcií v průběhu příštích 12 měsíců."

Bílá také poukázal na to, že odlišný obchodní model společnosti umožňuje, aby úspěšně konkurovat s "Triple", slovo razil viz Amazon (AMZN), Alphabet (GOOGL) a Apple (AAPL).

Apple Music, která drží druhé místo v streaming hudební služba průmyslu, měl více než 40 milionů předplatitelů na konci července 2018. Celkově Apple již 50 milionů uživatelů, včetně těch, na tři měsíce vyzkoušet zdarma. Spotify, na rozdíl od Apple, nabízí inzerenta-podporované bezplatná služba, a to používat jako základní vrstvu, Spotify úspěšně zisky platících předplatitelů.

V komentáři na Spotify je obchodní model, White řekl: "Spotify byla tvrdá práce v průběhu let vyvíjí inteligentní streamování hudby platforma, která využívá proprietární umělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) nástroje, které proniknout do masivní datové sady, které rostou na více než 200 petabajtů. Tyto oceány dat, nabídnout cenný vhled do konzumaci obsahu a chování uživatelů, zlepšit hodnotu platformy."

Během druhého čtvrtletí, a to navzdory masivní hospodářskou soutěž, Spotify zaznamenala 40% y-o-y zvýšení premium předplatné dosáhnout 83 milionů. Kromě toho, společnost vydala prognózu z 20% na 30% zvýšení růstu příjmů.

S ohledem na výše zmíněné jedinečné vlastnosti, Bílý začala pokrytí populace s "buy" rating a cílová cena na $265. Kromě toho, Bílé očekává, Spotify dosáhnout 276 milionů měsíčních aktivních uživatelů a 150 milionů premium předplatitele v roce 2020. Streaming hudební společnost šel veřejnost na 3. dubna, 2018, s vyvolávací cenou $165.90.

Podobné Monness, Crespi, Hardt & Co., MKM Partners zvýšila roční cílovou cenu na Spotify akcií o 23% na $245, od $200 vydán dříve. Rob Sanderson, analytik společnosti MKM, poukázal na "velký zpeněžení potenciál pro data, analytické nástroje, turistické marketing a podporu prodeje jízdenek, prodeje zboží a dalších způsobů, které MÍSTO může pomoci umělců v průmyslu." On očekává, že data a služby, podnikání generovat další příjmy z 580 milionů dolarů v roce 2023, což představuje 2% z celkových příjmů.

V dalších novinkách, Martin Lorentzon, co-zakladatel Spotify, prodal 222,300 akcie na 11. července, podle evidence provedeny s US Securities a Exchange Commission. Zatímco prodej zastoupeny 1% podniků v Spotify, Lorentzon stále drží Spotify je skladem, které je v hodnotě cca 4,1 miliardy dolarů. Navíc, Sony Music Entertainment prodal 50% z jeho držení v Spotify v měsíci, který následoval svou kotaci na burze cenných papírů. Sony vytvořila zisk ve výši 750 milionů dolarů z prodeje Spotify akcií. Začátkem tohoto měsíce, Warner Music Group ukázal, že to prodal Spotify akcií generovat $504 milionů.

Technicky vzato, akciový se pohybuje nad 50-denní klouzavý průměr, a Chaikin money flow ukazatele je v pozitivní oblasti. Proto očekáváme, že akcie v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: