JP Morgan Hlásí První Zisk Ujít V 15 Čtvrtiny

 

Akcie JPMorgan Chase & Co. (NYSE: JPM) zavřela téměř plochá na výši 101.68 včera, poté, co investiční bankovnictví behemoth oznámila čtvrtletní zisk pod očekáváním analytiků pro první čas v 15 čtvrtiny, s cik-cak trhy ovlivňují obchodování s dluhopisy stoly koncem loňského roku.

 

JP Morgan příspěvky nepřesvědčivé výsledky

Indikátorem pro americký finanční sektor vykázal čisté tržby ve výši $26.11 miliard v 4Q18, a to až 7% z $ 24.46 miliard eur v období minulého roku. Čistý příjem na spravované základě, činil 26,8 miliardy, což představuje nárůst o 4% ve stejném období loňského roku. Analytici očekávali Q4 2018 tržby ve výši 26,9 miliard.

Pro čtvrté čtvrtletí fiskálního roku 2018, čistý zisk se zvýšil o 67% y-o-y $7.07 miliard eur, což v porovnání s $4.23 $ ve stejném období loňského roku. Dřívější výsledek zahrnoval $2.40 miliard odpočet z čistého zisku, protože o přijetí TCJA (Daňové Škrty A Práce Zákon).

Čistý zisk použitelný pro společné akcionáře pro 4Q18 byl $6,64 miliardy nebo $1.98 na akcii, ve srovnání s $3.77 $ nebo $1.07 na akcii ve stejném období v loňském roce.

Analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters očekávali společnost hlásí zisk z $2.21 na akcii za čtvrté čtvrtletí.

Komentuje zisk, generální ŘEDITEL Jamie Dimon řekl: "i Přes náročné čtvrtletí, jsme trhy rostly příjmy v investiční banky za rok s rekordní výkon do akcií a solidní výkon v pevným výnosem."

Největší deficit čistého zisku se zdá k přišli z obchodní divize banky, kde obchodování s pevným výnosem výnosy z $1.86$, ve srovnání se analytici odhadují na 2,2 miliardy dolarů. Výkon banka byla také ovlivněna banky, divize správy majetku, která čelí náporu z vrhat trzích, který vyústil v $150 milionů markdown na soukromé kapitálové podíly.

Za čtvrtletí, které skončilo v prosinci, banka vykázala rezervu na ztráty z úvěrů ve výši 1,5 miliardy$, a to až 18% z roku dříve a $250 milionů více, než analytici odhad z $1.30$. Zvýšení čistých rezerv staví v maloobchodních a Velkoobchodních portfolia během čtvrtého čtvrtletí, vedl k prudkému nárůstu rezervy na úvěrové ztráty.

Čisté úrokové výnosy vzrostly o 9% y-o-y 14,5 mld$, tažen především růstem úvěrů, jakož i dopad vyšších sazeb, částečně kompenzován poklesem na Trzích čisté úrokové výnosy. Non-úrokové výnosy poklesly o 1% na 12,3 miliardy dolarů.

Banka vykázala non-úrokové náklady $15,7 miliard, a to až 6% z minulého roku. Náklady na investice do podnikání, včetně marketingu, technologie, nemovitostí a front office najme, stejně jako auto leasing odpisy vedlo ke zvýšení non-úrokové náklady.

Consumer & Business Banking čistý příjem činil 6,6 miliardy eur, což odráží zvýšení z 18% na meziroční bázi. Bankovní výnosy vzrostly o 6% na 3,3 miliardy dolarů. Podobně, Investičního Bankovnictví příjmy se zvýšily o 3% na 1,7 miliardy dolarů.

New York-založené banky vykázala čisté úrokové marže 2,54%, odpovídající očekávání analytiků a představují zlepšení o 3 bazické body z předchozích čtvrtletí.

Dimon také mluvil o politické situaci, která je teď hrozí zpomalení hospodářského růstu země. On řekl: "vyzýváme naše vedoucí představitele země, aby stávka kolaborativní, konstruktivní tón, který by posílit již tak silné spotřebitelské a podnikatelské nálady. Podniky, vlády a společenství musí spolupracovat, řešit problémy, a pomoci posílit ekonomiku ve prospěch všech."

Akcie se obrátil zásadně slabý po nahlášení nižší-než-očekávaný zisk.

Technicky vzato, akciový prolomil pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, MACD indikátoru dosahuje nových minim s negativní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie zůstanou medvědí v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: