Medvědí Akční Cena pro Deutsche Bank, Možnosti Volání Doporučuje

 
Deutsche Bank (DBK) akcie trpí ztrátou o 5% poté, co společnost odhalila své finanční výsledky. Pokutu za manipulování úrokových sazeb je v hodnotě více než 1 miliardy dolarů, a to je vážení na instituce na více aspektů.

Za prvé, důvěru ve způsob, jakým je banka řízena je pryč a to je těžká věc nahradit.

Za druhé, Řecko starosti ještě nejsou hotové a případné hit věřitelů v nadcházejícím období by měla mít vliv na celý Evropský bankovní systém, a to bude Deutsche Bank trpět taky.

Nicméně, kromě těchto dvou negativních aspektů, existuje několik věcí, že Deutsche Bank může těžit i v budoucnu.

Mluvím o možných sazeb ve Spojených Státech jako, že by bylo prospěšné pro celkové bankovního systému po celém světě, neboť by umožnilo bankám vydělat a to je něco, co musí být držen v mysli.

Z tohoto pohledu, nadcházející zasedání Federální Rezervní systém ve středu bude rozhodující a na základě jeho výsledku bychom se měli podívat buď pro další pokračování směrem dolů pro akcie Deutsche Bank nebo dna kolem této oblasti.

Další věc, která je pozitivní pro cenu akcií, je skutečnost, že technický obraz vypadá spíše vzestupnou než medvědí, a to je něco, co bychom měli mít na paměti.

To, že řekl, bez ohledu na to, co Fed signalizuje tuto středu, Deutsche může stále trpí, jak investoři důvěra není snadné získat.

Nicméně, z technického hlediska bych být čistý kupujícího kolem 25-26 úrovni, jako to by se shodovalo s více než 61.8% retracement z posledních maxim do okamžiku, kdy předchozí trojúhelník vzhůru byla rozbita.

Plán je počkat na to retracement úroveň, aby přišli před nákupem call opce na páru s konci měsíce, datum vypršení platnosti, pokud to přichází v první polovině měsíce, nebo, pokud to přichází v druhé polovině, čekat na nový měsíc začít před nákupem call opce s konci měsíce expirace.

Opět, finanční sektor je jedním těžit co nejvíce z možného zvýšení úrokových sazeb ve Spojených Státech, jako to, co Fed dělá, je obvykle, že napodoboval tím, že centrální banky po celém světě, takže začátek cyklu utahování v USA může znamenat, stejné pohyby, aby přišli ve velké BRITÁNII a zbytek světa není v té vzdálené budoucnosti.

Nejnovější články: