Vedoucí Kryptoměna Příběhů pro 9. července 2018

Kryptoměna zdá, že se trh konsoliduje se pohybovat výš. Nedávný vývoj může poskytnout tolik potřebné podněty pro takový nový uptrend začít.

Ve středoasijské zemi Uzbekistán, Prezident Shavkat Mirziyoyev, podepsal rozkaz s názvem "O opatřeních pro digitální ekonomiku vývoj v Republice Uzbekistán", který dává zvláštní status blockchain, cryptocurrencies, a umělé inteligence. Navíc, Vládní Úřad pro Řízení Projektů a Ministerstvo pro Rozvoj Informačních a Komunikačních Technologií začne blockchain program rozvoje, které musí být dokončena dříve než v roce 2020. Řád také stanoví zvláštní pravidla pro cryptocurrencies v Uzbekistánu.

Podobně, na Maltě, Parlament schválil tři účty, které vytvářejí právní rámec pro blockchain průmyslu. Podle Malty Dnes, 3 účty jsou Malta Digitální Inovace Orgán Jednat, Virtuální Finanční Majetek Zákona, a Inovativní Technologické Uspořádání a Službách.

V Jižní Koreji vláda připravuje odvětvové klasifikace norem pro místní blockchain a kryptoměna průmyslu. V tomto ohledu, tři ministerstev, Národní Statistický Úřad, Ministerstvo Vědy a Technologie a Ministerstvo Informačních a Komunikačních začali pracovat na konečném návrhu blockchain průmyslu klasifikační schéma, které bude vydáno do konce tohoto měsíce. Návrh popisuje kryptoměna výměny jako "asset makléřské firmy" a blockchain sítích, jako Ethereum jako "vývoj software a nabídka firmy." Kategorizace může být vnímáno jako další krok k legitimizaci z kryptoměna průmyslu.

IBM podepsal pět-rok,$1 miliard dolarů (740 milionů) smlouvu s Australskou vládu, aby poskytovat technologie, které zvýší zabezpečení dat. Za použití technologií, jako jsou AI, blockchain a automatizace napříč všemi federálními útvary, Austrálie si klade za cíl ušetřit 100 milionů dolarů.

Logistický gigant FedEx plánuje nasazení kladkostroje technologie pro sledování zásilek zboží. Lodní společnosti se pohybuje minimálně 12 milionů zásilek denně, a to i během off-vrchol sezóny. Tento objem zdvojnásobí během vrcholu sezóny. Používání blockchain technologie, FedEx doufá, že se minimalizovat spory týkající se platby, poštovné, nebo čas příjezdu a umístění balíčku. FedEx se domnívá, že tyto problémy bude možné vyřešit rychle, protože použití tamper-důkaz technologie.

 

EOS (EOS)

EOS, duchovním Bloku.jeden, zahájila svou mainnet minulý měsíc. Sítě, nabízený jako konkurent Ethereum, je obviněn z bytí příliš centralizované. Povzbudit více vývojářů začít používat EOS sítě, Blok.jedním z nich je zřízení 1 miliardy dolarů rizikového kapitálu firmy. V tomto ohledu má společnost svázaná v Mike Alexander, bývalý generální ŘEDITEL společnosti Jefferies Asii jako generální ŘEDITEL EOS Rizikového Kapitálu divize. EOS oznámila, že Alexandr bude spravovat přímé investice rizikového a EOS VC partnerství. Jako datum, EOS VC vyčleněno 750 milionů dolarů prostřednictvím partnerství. Přečtěte si více zde.

 

Petra

Navzdory těžkým omezením vlády USA, Venezuela podařilo zahájit své vlastní kryptoměna Petra. Vláda nyní plánuje vybudovat tisíce domů pro bezdomovce použití prostředků získaných prostřednictvím systému. Přečtěte si více zde.

 

Naše Forex Obchodování, Plán

Bitcoin. Bitcoin (BTC) má zlomené výše 6200 úrovni, čímž se zvyšuje šance spuštění až do 7500, kde další významný odpor existuje. Oscilátoru z klouzavý průměr se obrátil pozitivní. Proto očekáváme, že Bitcoin posunout dále.

Získat od převládající vzestupný trend, máme v plánu otevřít dlouhou pozici v BTCUSD dvojice blízkosti 6700, s příkazem stop loss níže 6200. Pokud BTCUSD pár jde nahoru, jak se očekávalo, pak bychom si náš zisk blízkosti 7500 úrovně.

 

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Ethereum. Ethereum (ETH) je naše volba aktiva k obchodování v binárním trhu. Éter, nativní token populární blockchain sítě mezi vývojáři, našel silný support na 460 úrovních, jak je znázorněno v grafu níže. Indikátor RSI se pohybuje směrem nahoru. Proto očekáváme ETHUSD dvojice pro pohyb nahoru v krátkodobém horizontu.

 

Můžeme investovat do hovoru možností nabízených binární broker, za předpokladu, že smlouva je platná pro období jednoho týdne. Kromě toho, Ethereum by mělo být obchodování na $480 v hlavních burzách.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: