Trump Cíle Amazon pro US Postal Service Rostoucí Ztráty

 
Na poslední obchodní den roku 2017, akcie, e-commerce obří Amazon.com, Inc. (NASDAQ: AMZN) klesl 1,40%, nebo $16.63 uzavřel na $1,169.47. Při vykazování výsledků Q3, Amazon předpovídal, že jeho e-commerce podnikání je pravděpodobné, že ztratí peníze ve čtvrtém čtvrtletí. Společnost uvedla, že očekává ve 4. čtvrtletí tržby ve výši mezi $56 miliard dolarů a 60,5 miliard. Provozní zisk byl předpovědi v rozmezí od $300 milionů na $1,65 miliardy. To znamená, Amazon e-commerce podnikání bude jistě ztrácet peníze na dolním konci prognózy, a výkon z Amazon Web Services bude zjistit, zda společnost bude psát čistý zisk nebo ztráta ve čtvrtém čtvrtletí. Jako sváteční sezóna skončila, na trhu může být příchod do podmínek s vedením a to je tlačí akcie dolů. Navíc, v pátek minulý týden, americký Prezident Trump kritizoval společnost pro platební nízké ceny, US Postal service (USPS). Nespokojenost vyjádřil prostřednictvím tweetu se také očekává, že držet skladem makléřského v blízké budoucnosti.

Amerického Prezidenta Donald Trump zpochybnil potřebu NÁS Poštovní Služby doručit balíky Amazon a další pro takové nízké nabití a o miliardy dolarů ročně. Dále Předsedající navrhl, poštovní oddělení "by měla být nabíjení MNOHEM VÍCE!" Prezident je v současné době tráví svou dovolenou v Mar-a-Lago, nemovitosti na Floridě. Trump má kolem 45 milionů následovníků na Twitteru.

Amazon používá US Postal Service dokončit to, co nazývá "poslední míle" dodání. V USA, společnost má síť 20 "třídění center", kde balíčky zákazníků jsou seřazeny podle psč a vydal na poštách. Poštovní úřad dokončí poslední krok balíček doručovací proces. Aktuální dohoda mezi Amazon a Poštovní Služby není jednoznačně známý. Nicméně, podle Davida Vernon, Bernstein research analytik, který sleduje lodní průmysl, Poštovní Služby manipulovat téměř 40% z Amazon celkový objem balíčku v roce 2015. Vernon také odhaduje, že Amazon zaplatil $2 za balíček Poštovních Služeb. To je téměř polovina toho, co Amazon bude platit v případě, že používá FedEx nebo UPS pro doručení.

To není poprvé, kdy americký Prezident kritizoval on-line prodejce a jeho CEO, Jeff Bezos. Loni v srpnu Trump obvinil společnost způsobuje obrovské ztráty na daně platící obchody. Zejména od loňského dubna Amazon začal sbírat daně z prodeje na produkty, které prodává přímo. V minulosti, Trump byl také kritizován, "Washington Post", která je ve vlastnictví Bezos.

US Postal Service oznámila čistou ztrátu ve výši 2,1 miliardy v 3Q17. To má $15 miliard v nesplacených dluhů a ztratil 62 miliard dolarů za posledních deset let. Pokud US Postal Service rozhodne zvýšit poplatky za doručení, pak to může mít vliv na spodním řádku Amazon, stejně jako 2,6 miliardy dolarů, podle zprávy od Citigroup. Ve zprávě zveřejněné v dubnu 2017, také varuje, že FedEx a UPS bude následovat, pokud NÁM Poštovních Služeb, se rozhodne účtovat více za doručování balíků. Zprávy se očekává, že mít negativní dopad na akcie Amazonu.

Technicky vzato, akciový již začal klesat poté, co čelí odporu na 1190. Stochastický indikátor je také sestupně po přestěhování z býčí zóny. Proto očekáváme, že cena korekce na akciovém Amazon.

S cílem získat z pravděpodobného poklesu, přejeme si, aby nákup put opce od spolehlivého brokera zde uvedených. Volba by měla být aktivní po dobu nejméně sedmi dnů obchodování. Kromě toho, budeme uvažovat o získávání možnost pouze tehdy, pokud se akcie obchoduje poblíž 1170 dolarů na akciovém trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: