Tesla Nároky Na Vrácení Od Dodavatelů Zvýšit Zisky

 

Na 1. července, Elon Musk, zakladatel a generální ŘEDITEL výrobce elektromobilů Tesla, Inc. (NASDAQ: TSLA) tweeted, že Kalifornské továrně dosaženo výrobní cíl 5,000 Model 3 za týden. Zprávy zvýšila cena akcií Tesla asi o 100 dolarů na $380. Nicméně, Čína je odvetná cla na auta dovážená z USA oholil většinu zisků v posledních několika dnech. Včera, Tesla požádala některé ze svých dodavatelů, aby se vrátit část částky vynaložené elektrické auto společnost dříve. Tam je také zpráva, že téměř čtvrtina rezervace provedené dříve byly zrušeny. Očekáváme, že tento vývoj obrátit akcie Tesla makléřského v krátkodobém horizontu. Tesla uzavřel pondělní obchodní seanci na $303.20.

Palo Alto, Kalifornie-založená společnost má požadovali někteří dodavatelé na vrácení části peněz zaplacených výrobcem vozidla od roku 2016. Zprávu poslal na dodavatele vysvětlil, že peníze, je životně důležité pro Tesla pokračovat v jeho provozu, zatímco charakterizující vrácení peněz za investici do společnosti s přínosy pro obě strany v dlouhodobém horizontu. Nicméně, neexistuje žádná jasnost ohledně požadované částky nebo počtu dodavatelů, kteří obdrželi žádost.

Nicméně, jak se očekávalo, žádost o vrácení nešel dobře mezi účastníky trhu a analytiků, jak to může na první automobilka požádala o zpětné slevy. David Whiston, analytik společnosti Morningstar makléřské uvedl, "Automobilky mají často brutální cenové požadavky dodavatelů pro budoucí práci, ale rabaty se zpětnou platností není něco, co jsme slyšeli mnoho o tom, a to je znepokojující pro nás slyšet."

Společnost byla hořící hotovosti alarmující rychlostí. Tesla ukončil první čtvrtletí s hotovostí ve výši $3.20$, poté, co strávil $1 mld v tomto čtvrtletí. Tesla vykázala ztrátu ve výši $709.60 milionů v prvním čtvrtletí, ale doufá, že se stal ziskový ve třetím a čtvrtém čtvrtletí roku. Nicméně, mnoho analytiků z Wall Streetu nejsou ochotni koupit argument. Společnost také uvedla, že to není nutné zvýšit hotovost pro zbytek roku. Nicméně s ohledem na rychlost hoření hotovosti, analytici očekávají, že Tesla získávat finanční prostředky znovu. Nejnovější poptávky made by Tesla dostalo ostré kritiky od některých analytiků, kteří tvrdí, že společnost je "strach o jejich ziskovost, ale nezajímá se o jejich dodavatelů ziskovosti."

Zpoždění v ramping výroby vedly k nárůstu zrušení objednávky, podle Rajvindra Gill, analytik společnosti Needham & Co. Gill řekl, že jeden z každých čtyř Model 3 objednávky zruší, dvakrát rychlost, při které storna se stalo minulý rok. To trvá kdekoli mezi čtyři měsíce a jeden rok pro Model 3, aby se vydal. Poskytování základního modelu se očekává až v roce 2020. Gill má také nazývána poptávka po high-end modely, jako Model S a Model X "nemastné neslané." Kromě toho, analytik neočekává, že výroba těchto luxusních značek s cílem dosáhnout cílové úrovně 100.000 do konce letošního roku, jak tvrdí společnost. Společnost má zvýšit jeho dodání objemu o 27% ve druhé polovině roku 2018 k dosažení cíle. Analytik se také nazývají kapitálové struktury společnosti jako "neudržitelný". Gill očekává, že Tesla utratit 6 miliard dolarů do roku 2020. Konečně, Gill se domníval, že populace zůstává nadhodnocený na těchto úrovních.

Na jeho část, vrátit se k zisku, Tesla slíbil omezit výdaje. Kromě toho společnost nedávno srazila jeho pracovní síly o 9%. Nicméně, na trhu může odměnit skladem pouze tehdy, pokud společnost dosahuje vysoké nároky. Do té doby, můžeme očekávat, že akcie zůstanou z kopce.

Akcie klesla pod 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor MACD klesá dále v negativní zóně. On balance volume ukazatelem je také, aby nová minima. Proto, pokles v ceně akcií se očekává, že.

Místo toho, krátký na akciovém trhu plánujeme investovat do dal možností nabízených binární broker. Možností může být koupil, když Tesla je obchodování v blízkosti 300 dolarů do akciového trhu. Raději zvolte 3. srpna jako datum vypršení platnosti na možnost.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: