Dell 1Q18 Provozní Ztrátu Rozšiřuje 979%

 
Minulý čtvrtek se na výrobce počítače Dell Technologies Inc. (NYSE: DVMT) uvádí fiskálním roce 2018 první čtvrtletí čistou ztrátu, že se rozšířily z před rokem. Zejména čtvrtletní provozní ztrátu prohloubil o neuvěřitelných 979% na meziroční bázi. Na trhu se ztrácet čas a potrestán akcie o týrání to na minimum $61.86. S ohledem na problémy, kterým čelí Dell – svět je největší soukromě vlastněná technologická společnost, očekáváme, že akcie dále klesat v krátkodobém horizontu.

Texas-založená společnost oznámila Q1 2018 non-GAAP tržby $18.17 miliard, a to až 48% z $12.32 $ ve stejném období loňského roku. Za první čtvrtletí provozní ztrátu prohloubil na $1.500 miliard, z 139 milionů $ve stejném období loňského roku. Čistá ztráta z pokračujících činností dosáhl $1.383 miliard v 1Q18, ve srovnání s $424 milionů eur před rokem. čtvrtletí. Zvýšení příjmů odráží akvizici společnosti EMC, ukládání dat gigant, v září 2016, za 67 miliard dolarů.

Bez poplatků, 1Q18 non-GAAP čistý zisk se v prvním čtvrtletí byl $581 milionů, což představuje nárůst o $317 milionů na y-o-y základ.

Klient Solutions Group vykázala 6% meziroční nárůst tržeb na 9,1 miliardy dolarů. Řešení infrastruktury Group vykázala tržby ve výši 6,9 miliardy. To zahrnuje 3,2 miliardy dolarů v hodnotě servery a 3,7 miliardy dolarů za skladování zařízení. Podobně, VMware segmentu oznámila za první čtvrtletí tržby ve výši 1,7 miliardy dolarů.

PC zásilek se zvýšil o 6,2% y-o-y. To je sedmnáctý po sobě jdoucí čtvrtletí meziroční nárůst v PC jednotky zásilku růst. Během čtvrtletí, Dell udržuje svou pozici číslo jedna pro displeje. Navíc, Dell byl jen prodejce, aby získali podíl na trhu v pevné a mobilní pracovní stanice kategorií.

Peněžní prostředky a peněžní ekvivalenty na konci prvního čtvrtletí byl $14.9 miliard. Od dokončení akvizice EMC, Dell má splaceny o 7,1 miliardy dolarů v hrubé zadlužení.

Prodejní, všeobecné a administrativní náklady vyletěl 126% y-o-y na 4,7 miliardy dolarů. Podobně, náklady čisté příjmy z produktů vyskočil o 30% y-o-y na 11,5 miliardy dolarů.

Náklady na paměťové čipy se prudce zvýšil v minulém roce. To znamená, Dell zvýšil cenu svých výrobků. Přesto analytici se domnívají, že společnost Dell bude moci sklízet výnosy ze zavedení nových výrobků a zvýšení ceny pouze v druhé polovině roku 2017. Tak, v podstatě, akcie se očekává, že zůstat rozsah vázán s medvědí směr.

Technicky vzato, akciový prolomil support na úrovni 65 let. Indikátor MACD učinil bearish crossover pod nulovou linii. Navíc, populace je obchodování pod svůj 50-denní exponenciální klouzavý průměr. Můžeme tedy očekávat další sestupný trend v akciové společnosti Dell.

Získat z predikce, chceme investovat do dal možností nabízených binární broker. Akcie měly obchodovat v blízkosti $63 a smlouva vyprší na nebo kolem 21. června by měly být k dispozici. Teprve pak budeme pokračovat s nákupem put opce.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: