Barclays Vzestupně Reviduje Cisco na "Obézní"

 

Akcie Cisco Systems Inc. (Nasdaq: CSCO) vzrostly o $1.24 nebo 2.66%, aby uzavřel na $47.88 po Tim Dlouho, analytik Barclays vzestupně revidován akcií "obézní" z "equal weight" na základě četných cykly výrobků, které jsou v nadcházející směrování, přepínání, a WLAN nabídky. Akcie Cisco ocenil 7.64% v roce-to-date, ale klesly více než 5% za poslední tři měsíce.

Analytik zdůrazňuje, že zvýšení míry růstu San Jose, Kalifornie-založená společnost, bezpečnost a aplikací podnikání, kromě toho společnost je agresivní postoj nákupu aktiv pomoci v podnikání divize růstu.

Dlouhý uvedl, že je optimistický, založené na nejnovějších nabídky produktů. Ve své zprávě pro klienty, Dlouho, napsal: "Jsme více konstruktivní na akcie CSCO po snížila ocenění a oznámení nových produktů, vidíme některé základní posuny, a akcie se obvykle provádí po vedení opravy."

Na základě výše uvedených tvrzení, analytik vzestupně revidován sítí-zařízení akcií společnosti cílová cena na $53 od $47. Analytici dotazovaní agenturou Bloomberg dali průměrnou cílovou cenu na $51.48. Devatenáct analytici dal "buy" rating, zatímco dva analytici dal "prodat" rating na skladě.

Minulý měsíc, Cisco Systems hlášeny lepší než očekávané 1Q roku 2020 zisk, ale poukázal na to, že nepředvídatelné situace bude mít vliv na objednávky od klientů v nadcházejících měsících.

Za čtvrtletí končící září, Cisco vykázala zisk $0.84 na akcii, téměř $0.04 na akcii nad Wall Street konsensus odhadů. Příjmy se zvýšily o 1% y-o-y $13.32 miliardy, překonal odhady analytiků ve výši $13.08 miliard.

Společnost, nicméně, vydal slabý 2. ČTVRTLETÍ 2020 outlook, které se nepodařilo splnit Wall Street view, s prognózu zisku v rozmezí mezi $0.75 na akcii a $0.77 na akcii na příjmy v rozmezí $11.80 miliard $12.10 miliard.

Objednávky klesly také vzhledem k "náročné makroekonomické prostředí," podle generálního ŘEDITELE Chuck Robbins.

Jim Cramer a Akce Upozorní, PLUS tým, který investovali do Cisco, upozornila na revizi směrem dolů 2. ČTVRTLETÍ 2020 zisk počasí. Oni řekl, "Všechno, čtvrtletí vypadal dobře proti dříve tlumené očekávání, nicméně, vedení se na nižší čísla za druhé čtvrtletí v řadě."

AAP tým také poukázal na pozitivní vývoj týkající se produktů společnosti nabídky. "Dokonce tak, tam jsou stále pozitivní poukázat na to, například, jak dobře se výrobky jako Katalyzátor 9000 s kampusu spínací cyklus se prodávají, stejně jako bezpečnostní služby. Ale co Cisco můžete pověsit svůj klobouk je portfolio transformace story".

V posledních několika měsících, Cisco byl představujeme nové produkty související s IoT (Internet Věcí).

Nejdůležitější čip v produktu lineup je Cisco Silicon 1, postavený Leaba Semiconductor, Izrael, založená společnost převzala Cisco před třemi lety. Čip, navržen tak, aby být srdce optický router, můžete přenášet 10.8 terabajty dat za sekundu. Optický router může odkaz na nový standard jménem OpenRoaming, které se mohou přihlásit pomůcky k Wi-Fi 6 zařízení v mechanické způsobem. Společnost je také přepracování jeho sledovací software.

Šestý akvizice Cisco tento rok je low-latency výrobce směrovače Exablaze, které získává postavení v obchodování na burze a další specializované finanční aplikace. Pozitivní vývoj týkající se operací a revize směrem nahoru tím, že Barclays se očekává, že držet akcie Cisco optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový má pevnou podporu ve 43. Další hlavní rezistence se nachází na 56. Navíc, stochastický oscilátor se začalo stoupat po příchodu z přeprodané zóny. Proto očekáváme, že akcie v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: