GE Houpačky Zisk Ve 4q se Usadí DoJ Hypoteční Sonda

 

General Electric oznámila nižší než očekávaný zisk za poslední čtvrtletí fiskálního roku 2018. Nicméně, trh byl zaměřen na podstatné zvýšení příjmů, které překonaly odhady analytiků. Společnost také houpal na zisk ve čtvrtém čtvrtletí. Navíc, na trhu vydechl úlevou jak zpráva neobsahovala žádné nepříjemné překvapení.

Výsledky také naznačily, že společnost má dostatek cash flow pro splnění své povinnosti. Společnost také odhalila, že dosáhla 1,5 miliardy dolarů vypořádání s ministerstvem Spravedlnosti nad jeho hypoteční operací před finanční krizí roku 2008. Pozitivní výsledky a hypoteční vypořádání s ministerstvem Spravedlnosti vyvolalo masivní vlnu nákupu, stejně jako krátký-pokrývající vedoucí k 11.65% nárůst ceny akcií na $10.16.

Akcie registrovány jeho největší jednodenní rally v devíti letech. Z 13 čtvrtiny, akcie GE klesly na 11 čtvrtletí v průměru o 2,7% (FactSet odhad), když příjmy byly hlášeny. Takže, GE investoři by nepochybně nadšeni rally. V posledních třech měsících, GE získala asi 3%, ale je stále dolů 36% na meziroční bázi.

 

Optimistická příjmy pohání GE skladem

Boston, Massachusetts-založené společnosti uvedlo, 4Q18 příjmy ve výši 33.28$, až 5% od $31.60 miliard eur v období minulého roku. Wall Street analytici očekávali tržby ve výši $32.59 za čtvrté čtvrtletí.

Pro 4Q 2018, GE vykázala konsolidovaný čistý zisk ve výši 574 milionů nebo $0,07 dolaru na akcii, v porovnání s čistou ztrátou ve výši 11 miliard, nebo $1.27 podíl v podobné čtvrtletí loňského roku.

Zisk z pokračujících operací ve výši 666 milionů nebo $0.08 na akcii v posledních čtvrtletí, ve srovnání se ztrátou $11.18 miliard nebo $1.29 podíl v podobné čtvrtletí loňského roku.

Čtvrté čtvrtletí zisk na akcii ve výši $0,17, upravené pro non-opakující se náklady a ukončované činnosti, minul analytiků očekávání z $0.22 na akcii.

Segment moudrý, výsledky jsou uvedeny níže:

 • Power – $6.760 Vs miliard dolarů 9.011 miliard až 25% na y-o-y
 • Obnovitelné zdroje Energie – $3.361 miliard v 4Q18, a to až 28% od $2.618 miliard v 4Q17.
 • Letectví – $8.456 miliard, proti $7.010 v loňském roce, což představuje nárůst o 21%
 • Oil & Gas – $6.250 miliard, což představuje nárůst o 8% z 5.786 miliard z předchozího roku.
 • Zdravotní péče – $5.398 miliard, ve srovnání s $5.314 miliard v podobné čtvrtletí loňského roku.
 • Doprava – $1.152 miliard dolarů proti $929 milionů eur, což odráží růst 24% y-o-y základ.
 • Osvětlení – $451 milionů eur, o 16% od $534 milionů eur v období předchozího roku.

Společnost byla schopna generovat $10 miliard v hotovosti v průběhu čtvrtého čtvrtletí, a to především vzhledem k dividendové řez a částečný prodej svého podílu v Baker Hughes (BHGE), ropné služby společnosti. Nicméně, peněžní tok z provozní činnosti klesl o 8,6% na y-o-y základ na 6,4 miliardy dolarů.

Průmyslové volný peněžní tok pro fiskální rok 2018 byl $4.50$, opatření pozorně sledoval investory, podle Gordon Haskett analytik John Palce, s 4 miliardy dolarů viděl jako primární práh.

Během FY18, GE Capital odprodala aktiva v hodnotě 15 miliard dolarů a snížilo svůj dluh o $21 miliard. Zejména, společnost je pojištění portfolia má 124 miliard dolarů v aktivech.

GE uvádí, že dosáhla předběžný 1,5 miliardy dolarů vypořádání s ministerstvem Spravedlnosti, který byl zkoumání GE Capital je nyní zastaralé WMC hypoteční podnikání. Investoři budou docela ulevilo, jako GE dříve vyčlenit 1,5 miliardy dolarů rezerv pro takové řešení.

Larry Cole, bývalý generální ŘEDITEL společnosti Danaher, převzal jako CEO v říjnu 2018 od Johna Flannery, který byl neočekávaně odstraněn po roce v práci. Culp je odhodlaný svrhnout GE 100 miliard dolarů dluhu hromadu.

V komentáři na Q4 2018 výsledků, Předseda představenstva a generální ŘEDITEL Larry Cole řekl: "Naše strategie je jasná: de-pákového efektu, naše rozvaha a posílit naše podniky, počínaje Power. Máme více práce, ale jsem povzbuzen změny děláme na posílení GE a vytvářet hodnoty pro naše akcionáře, zákazníky a zaměstnance."

GE neposkytla žádný výhled pro FY19. Nicméně, generální ŘEDITEL Larry Cole uvedl, že "průmyslové příjmy by 'low-to-mid jednotlivé číslice se v roce 2019." Cole dále uvedl, že společnosti power podnikání může zažít "plochý až mírně dolů" na trh příští rok.

V reakci na výsledky RBC Městy analytik, Deane Valník řekl: "Tam by měla být úleva, že příjmy a peněžní tok kadence v tomto čtvrtletí byly přiměřeně blízko očekávání a rozhodně neměl představovat žádné nové překvapení." Deane Dray má také vydal "Outperform hodnocení" pro akcie, s cílovou cenou $10.

Podobně, Andrew Kaplowitz, analytik Citi Research, řekl, že čtvrté čtvrtletí představuje "krok správným směrem rozpoznávat významné hodnoty stále vidíme v GE akcií."

Nicméně, Kaplowitz varoval, že stále existují "významné otázky s ohledem na GE je blízko - a dlouhodobý potenciál." Kaplowitz vydala "hodnocení Koupit" pro akcie, s 15 $cenový cíl.

Dalších významných analytiků hodnocení a cílovou cenu jsou uvedeny níže:

 • Credit Suisse je John Walsh – Neutrální hodnocení, $10 cílová cena
 • Cowen je Gautam Malhotra – Trh provádět hodnocení, $8 cílová cena
 • CFRA je Jim Corridore – Nákup hodnocení, $13 cílová cena
 • Barclay Julian Mitchell – Nadváha hodnocení, $12 cílová cena
 • Melius Výzkumu Scott Davis – Pozitivní hodnocení, $21 cílová cena

Výsledky ukazují, že populace bude i nadále optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový uzavřela nad jeho sestupném trendu. Kromě toho, indikátor MACD má pozitivní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie nadále býčí v příštích dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: