Goldman Q3 EPS Slečna, Investičního Bankovnictví Příjmy Pokles

 

Akcie Goldman Sachs Group, Inc. (NYSE: GS), zavřel téměř ploché na 206.46 po finanční behemoth publikováno 2019 3Q zisk pod Wall Street prognózy. Tržby však překonaly očekávání analytiků. Goldman Sachs také hlášeny 15% pokles investiční bankovnictví příjmy z dřívější doby. Navíc, investiční banka také převzal obvinění z 267 milionů dolarů na investice do firem jako Tradeweb Trhy a Uber. Čtvrtletní výsledky odráží nejhorší výkon v posledních třech letech pro banky investic do veřejné uvedených firem.

New York-založené poskytovatele finančních služeb publikováno 2019 3Q příjmy ve výši $8.32$, dolů o 5,7%, od $8,82 miliard za stejné období loňského roku. Příjmy odráží pokles v oblasti Investičního Bankovnictví a Investování a Úvěrů výnosů, částečně negován zvýšení Institucionální Klient Služby příjmy.

Čistý zisk za třetí čtvrtletí klesl na $1.79 $ nebo $4.79 na akcii z $2.45$, nebo $6.28 za akcii, v období předchozího roku. Analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters očekávali zisk ve výši $4.81 na akcii na příjmy ve výši $8.31 miliard za čtvrtletí.

V komentáři k výsledkům generální ŘEDITEL David Šalomounovi řekl: "Naše výsledky ve třetím čtvrtletí odrážejí základní sílu naší globální zákaznické povolení a jeho schopnost produkovat solidní výsledky v rámci smíšené pracovní prostředí. Budeme i nadále provádět na naše strategické priority, včetně investování na důležité příležitosti k růstu v naší stávající a nové podniky."

Segment-moudrý:

  • Investiční Bankovnictví – příjmy klesly o 15% na $1,69 miliardy v Q3 2019. Analytici očekávali tržby ve výši $1.80$.
  • Institucionální Klient Služby – vzrostly tržby o 6% y-o-y $3,29 miliardy. Zejména, akcie obchodování stoly generované $1,88 miliardy, překonal $1,79 miliardy odhad analytiků oslovených FactSet. Obchodování s dluhopisy příjmy byl $1.41$, přesahující $1,36 miliardy odhad.
  • Investice a Půjčky – tržby za 3Q roku 2019 byly $1.68$, dolů o 17% na třetí čtvrtletí-y základ. Nahlášené údaje byly pod $1,74 miliardy čekali analytici.
  • Investment Management – tržby za poslední čtvrtletí byl $1.67$, dolů 2% z minulého roku, ale odpovídal očekávání analytiků.

Pro třetí čtvrtletí, rezervy na úvěrové ztráty se zvýšily o 67% na 291 milionů dolarů, především v důsledku vyšší ztráty ze znehodnocení. Goldman Sachs Rada také schválila dividendu ve výši $1,25 na akcii bude vyplacena dne 30. prosince 2019.

Poté, za předpokladu, že roli generálního ŘEDITELE loni v říjnu, Solomon začal s vnitřním hodnocení operací banky, který se spustí několik vysoce profil odlety včetně chief information officer Elisha Wiesel a obchodování hlavy Marty Chavez.

Přezkum, který musí být ještě doplněn, učinil investoři netrpělivě. 150-rok starý banka i nadále investovat do čerstvých snaží vzdálit od svých uznal sílu, což je obchodování na akciových trzích.

Goldman Sachs také vlastní podíly v WeWork, které je znepokojují investory. Podle Betsy Graseck, analytik Morgan Stanley, se odhaduje, že investiční banka by měla zahrnovat odpisu 264 milionů dolarů v důsledku této investice.

Je ironií, že soukromé kapitálové podíly umožnil bance, aby snadno překonat analytiků, zisk odhady v předchozích čtvrtletích. Nicméně, investoři si uvědomit, že soukromé kapitálové podíly působit jako zdroj zisku volatilita v klesajících trzích. Smíšené výsledky, slabý výkon investování a poskytování úvěrů a investičního bankovnictví divize se očekává, že akciový slabá v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový již začal klesat poté, co čelí odporu na 225. Stochastický oscilátor dosahuje nižších maxim. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: