FOMC Oznámil Konec Kvantitativního Uvolňování

Buzz byl o FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) oznámení dnes. jako obchodní svět se díval s velkým zájmem na to, co Fed bude dělat a říkat.

Oni nebyli zklamáni.

Prohlášení FOMC nejen ukázal, že Fed byl konec kvantitativního uvolňování program, ale také uvedl, že trh práce v USA byla silná, s výrazným počtem zaměstnanců, a s plnou zaměstnaností v zobrazení spíše dříve než později.

Dávat to do souvislostí a máme zajímavou situaci, jako je nyní, největší centrální banky na světě, a pravděpodobně nejdůležitější, je oficiálně nechat své hospodářství spustit bez jakéhokoli stimulu.

To je důležité, protože člověk musí porovnat jej s jinými ekonomikami/zemí na světě a jediný závěr je, že můžeme vidět pouze ještě vyšší americký dolar.

Jako dnes, logickou reakcí bylo, že účastníci trhu si koupili dolarů po FOMC a to by se mělo očekávat, že tento trend bude pokračovat do konce týdne obchodování.

Největší looser na den byl EURUSD s 140 pips drop. Jsme nyní míří do páteční obchodování, kdy se index CPI (Index Spotřebitelských Cen) se chystá být propuštěn v Evropě, řekl bych, že je jen otázkou času, než 1.26 budou rozděleny a 1.2550 úroveň, nebo dokonce pod 1.25 by měl přijít.

GBPUSD také potrestán bulls jako pár odpočívá v okamžiku psaní tohoto článku (čtvrtek 30. října), na 1.60 úrovni, ale 1.5850 by měl být hit, spíše dříve než později, jak to je začátek předchozí terminál impulzivní pohyb vzhůru, který vedl k 1.70 oblasti.

Technické obchodníci víme, že takový vzor je zcela vrátil. Co je lepší omluva, než jestřábí Fed?

Pokud jde konci týdne obchodování, a to chci říci, že tento týden je velmi důležité, protože oba konce týdne a na konci měsíce přijdou na to příští pátek, takže toky do toho dne by neměla být ignorována.

Koneckonců, všichni obchodníci vědí, že: "to není moudré, hra pro boj pátek toků".

Nezapomeňte, že můžete obchodovat měnové páry s naší schválila Binární Opce a Forex makléři.

Nejnovější články: